Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez még lehetséges?

Ez még lehetséges?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, akinek nagyon bejöttem. Folyton nézett, mindig a közelemben volt, és csomószór rámírt facebookon. De én nem nagyon reagáltam, mert akkor barátnőm volt, úgyhogy semelyik csaj nem érdekelt (csak az akkori barátnőm). 3 hete szakítottunk. Na a csaj, akinek én bejöttem, szerintem ézékenyen érintette, mert azóta nem is írogat, és inkább elkerül engem, rám se néz.. De én valamiért mégis meg akarom ismerni, mert aranyosnak látom. Ha most odamennék hozzá, akkor ugyanúgy visszajönne az, hogy velem akar lenni? Mert nem tudom, hogy most hogyab reagálna. Lehet, hogy örülne, hogy végre odamegyek hozzá, vagy nem tudom..

2017. febr. 28. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj ne legyél nyuszi és ne tartozz azok közé a férfiak közé sem amik manapság már divatot űznek abból hogy a csaj szedi fel őket! Fogadd meg tőlem és menj oda bátran és őszintén mondd el neki mit érzel hogy gondolod stb.. :) udvarolj :)

25.N

2017. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de a kérdés az volt, hogy ha mondjuk holnap odamennék hozzá, akkor ugyanúgy örülne? Mert ugye szerintem elég rosszul esett ez neki.
2017. febr. 28. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Nézdd ha úgy érzed tényleg kell a csajszi. Menj oda hozzá bátran és mondd el neki hogy volt más akkoriban és te csak vele foglalkoztál. De mivel most egyedülálló lettél és számodra ő mindog is szimpi volt és megszeretnéd ismerni elszeretnéd hívni egy ücsire hogy beszéljetek. Ismerkedjetek. Ha szingli még tuti nem fog ellenkezni mivel bejöttél neki akkoriban is amikor volt egy másik melletted. Szerintem bátorság menj oda hozzá és írd majd meg mi történt ;)
2017. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszi :)
2017. febr. 28. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!