Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Indusztriális gótok hol vagytok?

Indusztriális gótok hol vagytok?

Figyelt kérdés
Imádom az indusztriális zenét és a kúltúrától sem állok túl messze de mégis egyedül érzem magam mert szinte senki sincs a közelemben aki megértene és elfogadna továbbá olyan zenékből egy hangot se szeretne hallami amilyenekből én több órát végofhallgatok

2017. márc. 14. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
2017. márc. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Hallgass olyan zenét, amilyet akarsz. Attól még nem kell olyan emberekkel barátkoznod kizárólag, akik ugyanazt a zenét hallgatják szabadidejükben.


Tudom, identitásképző, meg minden, de az én baráti társaságomban, sőt, minden általam ismert baráti társaságban nem téma a zenei ízlés. Emberi értékekre alapozunk, nem egy klipre.

2017. márc. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2.válaszoló nekem nagyon sokat számít egy ember zenei ízlése ettől függetlenül persze nem csak arra alapozok egy barátságot. Nálam is elengedhetetlen a szimpátia és a közös hang megtalálása,de utóbbihoz elengedhetetlennek tartom azt hogy hogy egy jó zene hallgatása közben el tudjak az illetővel beszélgetni,filozofálni stb. Nem véletlenül mondják sokan hogy a zene összeköt van benne igazság
2017. márc. 14. 22:12
 4/9 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.

Az emberi értékek fontosabbak a zenei ízlésnél, ami változhat, és változik is az idők folyamán. Ha arra alapozol, amikor megváltozik a zenei ízlés, vége is a barátságnak?

2017. márc. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem mondtam viszont fontosnak tartom
2017. márc. 15. 10:41
 6/9 anonim ***** válasza:
én meg a #1 vagyok, nyomj Te is egy linket, pl mit hallgatsz. :)
2017. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

1-es itt van egy kedvelt számom

2017. márc. 16. 23:10
 8/9 anonim ***** válasza:
oke koszi kerdezo nem tudom meg ez hogy mi de nagyon nagyon elnyerte a tettszeset 13 eves fiu vok kajak jo zenek :D
2017. máj. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked utolsó válaszoló :)
2017. máj. 17. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!