Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Antiszociálisok! Ti hogy...

Antiszociálisok! Ti hogy vagytok ezzel? Megvisel benneteket a veronai buszbaleset áldozatairól szóló hírek? Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Több napja orrba-szájba csak ezt nyomatják. Sok itt a hasonló korú antiszociális, mit szóltok hozzá?

#áldozat #antiszociális #veronai baleset
2017. jan. 23. 19:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%

Nem, nem vagyok se rokona se közeli ismerőse, életemben nem hallottam egyik áldozatról se még csak a kinézetüket se tudom.

S már megint keveritek az antiszociálist az aszociálissal. Szerintem itt jó ha van 2-3 antiszociális, akire úgy igazán illik a szó.

Nem hiszem, hogy az aszociálisoknak más lenne a véleményük mint az első mondatom.

U

N

A

L

M

A

S

Hagyjátok abba s ne rágjátok túl. Ezzel csak a családtagoknak okoztok fájdalmat, hogy összevissza járatjátok a témát. Szerintem ők se akarnák ezt a felhajtást.

2017. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Senkit nem ismertem közűlük. Minek sajnálnám őket?
2017. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
46%
Mivel egyikőjüket sem ismertem, ezért egyáltalán nem visel meg. Egyébként is utálom, amikor egy konkrét esetet ennyire felfúj a média, és napokig siránkoznak rajta. Rengetegen halnak meg minden nap, brutális körülmények között. Ha valaki élete szerelmét, nagyon közeli ismerősét, vagy a saját gyerekét vesztette el, akkor neki nyilván van joga sírni és sajnálkozni, de szerintem amikor egy idegen ezen meghatódik és részvétet nyilvánít, az semmi más, mint képmutatás.
2017. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem feltétlenül szociális érzék kérdése. A média azért nyomatja, mert ez egy hír, most ennek kell midnenhonnan visszhangzania. Nem ismertem egyik áldozatot sem, ezért nem érzek bánatot, vagy különösebb valódi együttérzést. Ettől még olvasóként mondhatom, hogy részvétem, de ez úgyis csak üres szó, mert nincs az ügyben semmilyen érintettségem.
2017. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
54%

Nem igazán visel meg. Naponta sokszor ennyi ember hal meg mindenféle okból. Ezt meg csak felkapták.

Gáznak tartom, ezt a felhajtás, úgy hogy egyébként a többi halálesetet meg leszarják.

2017. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Sunalmas? Ez jó. Semmi köze senkinek, hogy mi itt miről beszélgetünk, van elég hír róla, ha rákeresel akkor bizti több százat is kiad. Most eggyel több, vagy kevesebb, na nehogy már bajod legyen azzal, hogy itt megkérdeztem :) Kicsit túlliheged ezt, ember.


Ja és az se igaz, hogy max. 2-3 ember van itt antiszociális. Ha megnézed a kérdésekre a válaszokat, akkor rájössz, hogy nagyon sokan vannak itt.

A kiegészít pedig még annyi, hogy nem kevertem semmit, antiszociális, vagy asszociális kevés mindenben tér csak el, pontosan tudom, hogy kikhez akar szólni a kérdésem!

Asszociális: introvertált, magába forduló személyiség

Antiszociális: érzelmekre szinte teljes mértékben képtelen, stb.

Szóval amíg itt ítélkezel elsőre rólam úgy, hogy fogalmad sincs mit gondolok, vagy mit tudok, addig megkérlek: ne. Köszi.

Kérdés továbbra is nyitott, hozzájuk szól a kérdésem.

Persze más is hozzászólhat, csak lehetőleg ne feltételezéseket, és hülyeségeket. Kössz.

2017. jan. 23. 19:52
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Az antiszociális pedig a pszichopatához nagyon hasonló beteg személyiség (politikus, maffiózó, stb)... az aszociális a keresett szó.
2017. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
19:49-es mélységesen egyetértek veled. Én is ezt a nézetet osztom. Arra persze senki nem kapta fel a fejét, hogy vidéken egy 12 éves gyerek halálra fagyott az otthonukban, mert nem volt mivel fűteni. Gratulálok Magyarország! Képmutató bagázs, a Szíjjártó meg elmehet a büdös francba, majdnem felröhögtem amikor rossz színészi alakításával elmorzsolt egy könnycseppet és eljátszotta, hogy őt mennyire megviselte.
2017. jan. 23. 19:56
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Az jobban megvisel, mikor a buta, önmagával semmit kezdeni nem tudó embertársaim napokig csámcsognak a csonton, amit a médiákon keresztül dobtak nekik.

Saját téma, az nincsen.

2017. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Kedves Hozzászólók!


Egyetértek veletek! Mindenkinek ment az "egyetért" gomb :)

2017. jan. 23. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!