Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert erzem ugy hogy mostanaba...

Miert erzem ugy hogy mostanaban semmi sem jo?

Figyelt kérdés

Igaz, van par dolog az eletemben, amik teljesen osszetortek. Es ez alatt nem "aprocska szerelmi csalodasokat" ertek..

Ezen kivul csunyanak erzem magam es nem erzem h tehetnek is ellene. Ugyanakkor irrital, ha masok a fiuproblemaival keres engem, de meghallhatom.. nekem sosem volt, ugy erzem nem is lesz. Egy sztar kerget az oruletbe, nem tudom kezelni. Sosem rajongtam ertuk, de most eljott talan ez az ido is. Nem tudom kezelni a dolgokat, vannak terveim, almaim de nem tudnam oket megvalositani. Peldaul szeretnek kulfoldre menni es ott elni, fokent a jobb letert, de az angol sem megy, hiaba probalkozom. A magyar emberek teljesen masok mint peldaul az angolok. Szeretnek perfectul beszelni, az segithet az almom elereseben . De gyenge vagyok es gyava. Mostanaban rengeteget alszom es nem tudok magamhoz terni, elvagyok a sajat vilagomban. Ertelmesebb vagyok a sajat korosztalyomnal, ez is kikeszit. Minden idegesit, ejszakankent felorlom a sajat idegeimet, ez normalis? Olyan dolgok jutnakaz eszembe ami talan egy atlag embernek nem... de ki tudja. Elvagyok keseredve, csak letezem, de nem elek. A felfogasom mostanaban kicsit elvont, es nem ertek szot senkivel. Elnezest ha kicsit ertelmetlen ez az egesz, de kavarognak bennem az erzesek. Kiszeretnek torni ebbol az allapotbol, lovesem sincs hogyan. Ti ereztetek hasonlot?


15/l


2017. márc. 14. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Mik azok amik összetörtek?

Ha nem megy valami, próbálkozol, dolgozol rajta, amíg nem sikerül. Ha feladod, bőgsz, önsajnálatot nyomsz, te problémád, ha tényleg el akarsz érni valamit akkor dolgozni fogsz érte.

15 éves vagy. Igaz, hogy más lányok már 14 évesen vesztik el a szüzességüket, neked még nem kell, és még rohadtul fejlődésben vagy, de már most felesleges hisztit tolsz azért hogy neked úgysem lesz.


"De gyenge vagyok es gyava. "

Akkor tanuld meg hogyan kell erősnek lenni..


"Ertelmesebb vagyok a sajat korosztalyomnal, ez is kikeszit. "

Irónikus. Azt mondod értelmesebb vagy, mégis kikészít az, ami épp hogy jó. "Kikészít hogy értelmesebb vagyok másoknál"

Nem hiszem hogy annyira értelmesebb vagy azért..

2017. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Annak van értelme, aminek értelmet adsz.
2017. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyet érzel azt jelenti, hogy nagyon szeretnél változást az életedbe. :) Ez meg is lesz. :)

Légy türelemmel, légyszíves. :)

2017. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek.

Elso nem ugy ertettem az ertelmesebb reszet.. hanem hogy senkivel nem tudok beszelni egy komoly temarol vagy egy teherrol, mert korberohognek. Mindenki csak a hulyeseget nyomja, uvoltotnek, orditoznak, agresszivve valnak... ez keszit ki hogy nincs egy olyan ember aki megtudna utni azt a szintet amit SZERINTEM kepviselek. Meghalt a tudomenkicsodad es rossz kedved van? Rugj bele meg egyet. Rossz kedve van, nem foglalkozik massal eleteben eloszor? Cseszd le, de nehogy megprobalj segiteni! Rugj bele meg kettot. Csunya? Lehet h belul ertekes. Torzitsd el a szivet is..

2017. márc. 14. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!