Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak velem van az, hogy...

Csak velem van az, hogy mindig meg áll egy beszélgetés egy emberrel? ⬇⬇⬇

Figyelt kérdés
Ha mondjuk beszélgetek egy lánnyal vagy egy fiúval,akkor általában meg áll a beszélgetés,azaz 1-2 hónapig jóesetben elírogatunk aztán nem ír egyik fél se és kész vége. Nagy ritkám volt,hogy kibírt mondjuk 8-12 hónapot.😅 De akkor is volt valami ok amiért vége lett. Szerintetek az ilyeneknek mi lehet az oka? ( nem kérek bunkó megjegyzéseket :D )

2017. márc. 14. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az emojik miatt van.
2017. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokmindenki használ,sőt valaki sokkal többet,szóval ez miatt nem :)
2017. márc. 14. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs igazán közös témátok és amikor az alap-ismerkedös kérdések kifutnak, akkor vége lesz.
2017. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán az hogy chatelésen kívül semmit nem csináltok együtt? Nem tudom milyen kapcsolatokról van szó, de pl. ha napi szinten csináltok együtt dolgokat, akkor mindig van közös téma.

Gondolom kiismeritek egymást 1-2 hónap alatt, és mikor már tudjátok egymás "életfájdalmiat", akkor kiürül a dolog, mert semmi közös élmény nincs ami felpezsdítené a dolgokat, és nem is vagytok régi barátok, akik együtt nőttek fel s akkor abba marad ennyivel.

2017. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Internetes barátságokra gondoltam
2017. márc. 14. 20:39
 6/6 anonim válasza:

Nekem van egy barátnőm akivel egy ált. iskolába jártunk. Mikor 11 évesek voltunk kiköltöztek amerikába. Voltak a suliba más barátai még a városban is volt legjobb barátja. Én nem ismertem annyira a lányt mivel csak egy közös szakkörünk volt. Csak emlékeztem rá hogy egyszer egyik év végén azt mondta hogy jövőre már nem fog járni mert elköltöznek (úgy emlékszem azt mondta Mexikóváros de akk valószínű félreértették mert amerikába mentek). Ismerősöm volt facebookon. Egy a rengeteg közül. Eszembe jutott egy időben hogy mennyi ismerősöm van és mennyit "nem ismerek,,.

Ismertem őket de nem annyira személyesen. Ráírtam erre a lányra két és fél éve. Azóta minden nap irogatunk. Emellett is még tudom tartani a kitűnő átlagomat tehát a fejemet nem csavarja el... Kiderült hogy az ő szülinapja aug27 én van az enyém még aug28 án. Imádunk beszélgetni egymással. Nem sokat találkozunk mivel még nincs állampolgárságuk. Ha elhagyják amerikát soha nem mehetnek vissza. És mégis képesek vagyunk rengeteget chatelni. Nehéz picit mert 8 óra az időeltolódás magyarországi ahol ő lakik..

Az hogy egy beszélgetés meddig tart a beszélgető kitől függ. Hogy mennyire kedvelik a másikat.

Ha rámírna egy srác aki bejön és én is bejönnék neki akk rengeteget tudnánk chatelni...

16/l

2017. márc. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!