Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért akarnak a mai kamaszlány...

Miért akarnak a mai kamaszlányok ennyivel idősebbeknek kinézni a koruknál?

Figyelt kérdés
Én is kamasz vagyok, tizennégy éves lány, de soha nem néznek többnek. (Lehet, hogy azért, mert nem sminkelek?) Viszont az osztálytársaim szoktak sminkelni, némelyikükre a tanárok is rájuk szóltak, de alapból ilyenek. Pl hatodikba, mikor tizenkét évesek voltunk, az egyik lány mondta, hogy sokszor 14-15-nek nézik. Van olyan osztálytársam, akire ötödikben mondta az egyik tanár, hogy úgy öltözködik, mint egy 18 éves. Kiteszik a mellüket (szinte mindenkinek nagyobb van, csak nekem nem), a válluk kint van, stb. Miért csinálják ezt?

2017. márc. 15. 17:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy szinte mindegyiküknek már volt barátjuk.
2017. márc. 15. 17:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamiért ez divattá vált.
2017. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit akar a legtöbb tizenéves? Dugni.
2017. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Libretardáció. :)


A globális agymosás eredménye. nem az számít, hogy okos legyél, vagy értelmes... Neem, az a "jó", ha olyan mű és értéktelen vagy, mint a sok instagram liba meg sátánista "zenész" (az összes "zenét" és szöveget ~5 ember csinálja az összes celebnek).

2017. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!