Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lehet pszichopatákkal...

Hol lehet pszichopatákkal találkozni/megismerni?

Figyelt kérdés
Tudom , tudom sokat hallottam már hogy naponta körülbelül 10 pszichopata mellett megyünk el egy nap de konkrétan hol lehet ilyen embereket megismerni? És mi szerint választanak "áldozatot" ? És mivel lehet egy ilyen ember érdeklődését felkelteni ?

2017. márc. 30. 22:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Most épp két ismerősöm heveri ki a csodálatos találkozást pszichopatával. Mindkettő okosnak képzelte magát, átverhetetlennek...nagyon rácsesztek. Nehogy ilyen hannibál szerű emberre gondolj. Ja és nem ismernéd fel, hogy adott ember pszichopata.
2017. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nem kísérteném a sorsot a Helyedben!


Pár hónapja megismerkedtem Valakivel, aki TELJESEN NORMÁLISNAK tűnt.


A vége az lett, hogy a szó legszorosabb értelmében VÉRFAGYASZTÓ dolgok derültek ki róla... inkább diszkréten kerülöm azóta.


Ui: Persze volt szerencsém néhány valódi pszichopatához is a VALÓ ÉLETBEN. Köszönöm, de inkább nem kérek belőlük!

2017. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az érdekes még hogy a pszichopatáról mindenkinek egy őrült férfi jut az eszébe. Egy nő is lehet pszichopata. Nekem az egyik női üzletfelem volt pszicho-gyanús. Természetesen a pénz volt ami előhozta belőle. Mi más. Elkezdett őrült módjára beszélni a telefonban ami zsarolási kísérlettel és fenyegetőzéssel végződött a részéről. Az ilyeneken nem is zaklatom fel magam. Ha egy cég veszít egy kuncsaftot az csak egy a százból vagy ezerből. Az ilyenért nem kár.
2017. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!