Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha utólag mindig...

Mit tegyek, ha utólag mindig agyalok azon, hogy miről és hogyan beszélgettem másokkal?

Figyelt kérdés

Ha új társaságban vagyok, nagyon nehezen megy a feloldódás, de ami még ennél is rosszabb, és teljesen megkeseríti az életemet, hogy utólag vagy kétszázszor pörgetem le a fejemben, hogy "ezt miért így mondtam...biztosan azt hiszik, hogy agyilag beteg, gyökér vagyok...ajj miért nem máshogy mondtam, inkább úgy kellett volna...biztos hülyének néznek...stb"

Szóval a kérdés, hogy mit tehetnék agyalás ellen? Megőrülök ettől, és biztos vagyok benne, hogy görcsösnek látszom kívülről. Pedig aki beszélget velem, mindig azt mondja, hogy aranyos vagyok, és értelmes, mégis rettegek, hogy hülyének, gyökérnek néznek. Van még valaki hasonló helyzetben?


2017. ápr. 9. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Jelen :D

Agyalok rajta sokat, meg helyben is idétlennek érzem magam, de csak miután már belekezdtem és végigvittem az adott mondanivalót. Akkor meg már mindegy :D

2017. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.
2017. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27 éves létemre ugyan ebben a helyzetben vagyok. Én is nehezen barátkozós, megnyílós típus vagyok, valószínű nálam is ebből adódik a dolog. Én sajnos nem tudtam vele mit kezdeni. De ezt szerintem csak mi reagáljuk túl, gondolom az illető nem elemzi ennyire a dolgot...vagyis remélem. :D
2017. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,de én alvás előtt agyalok ezzen és sokszor alig birok elaludni ezért.
2017. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fogadd el először is, hogy ebből nehéz kimászni ha belekeveredtél, tehát mikor úgy érzed jössz kifele, lesznek pillanatok amikor az az érzésed lesz, hogy stagnálsz


A mentalitás ami nekem nagyon sokat segít, ha szomorú vagyok, az az, hogy igyekszem hasznos eleme lenni a társadalomnak, és adni, mint egy sejt a szervezetedben..és ha eléggé mélyen átjár ez a fajta gondolkodás akkor úgy fogod érezni, hogy fejlődsz az élet sok területén, többek között abban is, hogy nem foglalkozol többé mindenféle egyéb zavar tényezőkkel, mint pl múltbeli ciki élmények

2017. ápr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!