Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek egyáltalán jelen...

Az emberek egyáltalán jelen vannak?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy amikor beszélgetek az emberekkel, a döntő többségük szinte jelen sincs a beszélgetés idején. Az ismerőseim 90%-ára jellemző hogy nem néz a szemembe, végig "aházza" az egész beszélgetést.


Ilyenkor átszoktam adni a szót, és akkor általában a beszélgetőpartnerem teljes egészében megfeledkezik arról hogy Én is ott vagyok, mintha nem is érdekelné hogy figyelek-e, csak had mondja el amit akar.


Nem zavar igazából túlságosan az hogy nem érdekli amit Én mondok, de a minap eljátszottam az egyik ilyen közeli ismerősömmel azt, hogy dumálás közben benyögtem egy olyat, hogy: "Láttalak nemi kapcsolatot létesíteni egy kacsával, de lehet nem Te voltál" És rávágta hogy "Aha"... persze a rákövetkező másodpercben visszakérdezte hogy mit mondtam az előbb? De azért vicces volt. És nagyon sok ilyen van. Ennek szerintetek mi lehet az oka?



2017. ápr. 12. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, unalmas amiről beszélsz?

Vagy van egy ismerősöm, meg nem lehet nyikkanni mellette, még aházni sem, csak mondjamondjamondja...néha engedélyt ad, hogy igennel, vagy nemmel válaszoljak, néha nagyon közbeszólnék, mert nagy hülyeségeket beszél, de egyszerűen nem lehet.

Ha véletlenül sikerülne megszólalnom, akkor is közbevág, ha meg rászólok, hogy beszélhetnék?

Akkor meg folyamatosan aha, ühüm, látványosan egyik fülén be, másikon ki.

Borzalmas idegesítő jelenség emiatt, amúgy rendes, jólelkű ember, csak kicsit hiányosak az alap etikai ismeretei.

2017. ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!