Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nincs Miskolcon Playit?

Miért nincs Miskolcon Playit?

Figyelt kérdés
Lesz egyáltalán valaha?

2017. ápr. 18. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

minek? így is teljesen felesleges a többi vidéki nagyvárosban...akit annyira érdekelnek a tech-es dolgok, az fel tudna menni oda is egy évben egyszer...

de tudom, az egész már nem arról szól, hanem hogy a sok gyökér találkozhasson a kedvenc videósával, és ha kiderül, hogy az egyik vidéki playit-n nem lesz ott, akkor kiveri a balhét.


de ha már itt tartunk, debrecen miért van olyan rohadtul messze neked?

2017. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Mert minden a bu-zi Pestről, és a csillivilli Debrecenről szól, az első kommentelő is közéjük tartozik biztos
2017. ápr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%
nem...képzeld el, én még soha nem voltam playit-en, és bár 200 km-re vagyok pesttől, jövő szombaton mégis fel fogok menni ismerősömmel...de még az sem zavarna, ha a szegedire mennék, az is itt van 30-40 km-re...nem rinyálok, hogy a saját városomban miért nincs? ennyi erővel akkor tartsanak már szolnokon is, nyíregyházán is, békéscsabán is, meg még biztos van vagy 6-8 másik nagyobb város, mégsem rinyál a többség, mert a legközelebbi helyig 50-60 km-t kellene utazni...
2017. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ki a f#szom rinyál, én csak megkérdeztem.
2017. ápr. 19. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!