Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak (főként) Miskolcon...

Vannak (főként) Miskolcon olyan emberek rajtam kívül, akik hiába mennek többféle társaságba barátok által, valahogy mégsem találja a helyét egyikben sem? Folytatás lent->

Figyelt kérdés
Mert többnyire nem találja őket elég értelmesnek/nem tetszik a viselkedésük, az én esetemben irritálóan hangosak, feltűnőek/ és elege van már abból, hogy minden fiatal csak inni megy péntekenként, azt is mértéktelenül, csak a menőség kedvéért? Nem arról van szó, néha nekem is jól esik kicsit, de nem minden alkalommal amikor megyek valahová, és nem azért hogy megmutassam, milyen menő vagyok. Ja és persze a sok könnyen kapható lánykából, és az ezeket kereső, értékrend nélküli idióta fiúkákból? Ezt a kérdést nem azért írtam ki, hogy most itt találjak magamnak barátokat, csupán csak érdekel, hogy tényleg vannak-e még ilyen emberek Miskolcon...akik szeretnének eljárni, de emiatt nekik sem megy igazán. 17/L

2016. márc. 10. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen,miskolci vagyok bár 30. Te korodban tartanám a hülyeséget idöszerünek és késöbb leszokni róla na de lényegében megértelek
2016. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia miskolci vagyok veled egy idos es lany:D

Szinten ugyan ez gyotor....

2016. márc. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok miskolci, csak közeli, de biztosan vannak ilyenek arra is. Miért ne lennének? :D Egyébként ilyen a korosztályod java része, próbálkozz 4-5 évvel idősebbekkel barátkozni, akkorra már sokat változik az ember.
2016. márc. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Miskolci vagyok, ritkán szórakozom. Az is csak pár sör semmi különös, szeretek elbeszéltegni azokkal akikkel / kivel el megyek. Ha gondolod, vagy gondolod őő el csoszoghatnánk valahova. Csak beszélgetős téma, semmi perverzió ;D 23/f Írj ha úgy érzed :)
2016. márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

19/F Sokszor érzek én is hasonlóan, de ha az ember keres, akkor talál olyan társaságokat ahol jól érzi magát. Akár még Miskolcon is. Én is szeretek bulizni, de van hogy csak olvasni akarok, vagy akár csak sakkozni/kártyázni pár haverral. Annak ellenére, hogy sok mindent szeretek csinálni és ezek talán nem is éppen ugyanazon az irányvonalon vannak mégis találo magamnak embereket általában.:D

off: Lehet,hogy csak én érzem így, de a 23/f-es válaszoló nem is tudott volna creepy-bb választ írni. :d

2016. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na végül mégis csak sikerült megtalálni az én kis társaságomat...tényleg csak keresni kellett, és igazából közelebb is voltak mint azt gondoltam volna. Bár nem hittem hogy ez ilyen gyorsan menni fog a kérdés feltétele után, kíváncsi is leszek mennyire lesz tartós. :D Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!^^ (Igen, picit tényleg creepy lett, bocsi #4 :D)
2016. márc. 28. 23:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
na ez tök jó :) tiniként én is ilyen mindenhonnan kilógó miskolci voltam, de aztán sikerült barátokat szereznem :)
2016. márc. 29. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!