Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan írjak egy lánynak és mit?

Hogyan írjak egy lánynak és mit?

Figyelt kérdés
Facebook-on van egy lány aki tetszik nekem csak nem tudom hogyan mondjam el.
2017. ápr. 23. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Élőben találkoztatok már?

Mármint, a sulidba/munkahelyedre jár, vagy csak a profilja alapján tetszik?

Szerintem, elég, ha egyszerűen írsz neki, hogy megtetszett neki a profilod, és szeretnéd megismerni.

2017. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
találsz elég sablon levelet a neten. Bár elég gáz, hogy ezt nem tudod megfogalmazni a saját szavaiddal.
2017. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha csak tetszik akkor simán megdicsérheted azt ami teszik benne, a bókolást minden lány szereti. Mondjuk egy képe alatt, esetleg chaten privibe ha facebookos csak a kapcsolat. (még szerintem egész tűrhető bevezetőszöveg, hogy azért írsz rá és nem a képhez szólsz hozzá, mert nem akarod, hogy mindenki azt higgye, hogy nyomulni akarsz rá csak egyszerűen annyira tetszett amit láttál, hogy nem tudtál szó nélkül elmenni mellette)


Ha vonzódsz és szeretnél többet esetleg egy kapcsolatot akkor is jó az előzőekkel kezdeni, hogy legyen róla sejtése, hogy bejön neked, ne egyből azzal támadd le, hogy szeretnél vele járni amikor még két szót se beszéltetek.

2017. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írdd meg neki, hogy még ehhez is segítség kell, biztosan díjazni fogja.
2017. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

te utolsó 4 es hmmm

lol

hehe

mit irsz neki hogy a lány dijazná

kitudja lehet dijazni fogja , nevetni fog rajta

az is dijazás

2017. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Clay Morrow ***** válasza:

Szia! Hogy vagy?

Szia! Zavarlak? Lenne kedved beszélgetni?


Igazából bármi mást is írhatnál (na jó, azért nem), ha vevő rá, vagy neki is szimpatikusnak tűnsz akkor onnan már csak haladsz tovább (vagy nem).

2017. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!