Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan írjak 1 lánynak 2szor...

Hogyan írjak 1 lánynak 2szor facebookon? Előzmények lent

Figyelt kérdés
Először bejelöltem a lányt és láttam h valami naked videó volt kint a falán(facebook vírus volt, nem róla volt fake videó hanem 1 ik ismerőse tagelte oda). Üzentem neki h vegye le, és h tiltsa az illetőt, és szerintem ez kicsit kockás benyomást tett így elsőre. Viszont szeretném megismerni élőben 2-3 szót váltottunk egymással de haverok közt voltunk szóval nem szemtől szembe. és azt akarom tudni hogy ki hogyan írna rá erre a lányra, hogy jobban megismerhessem.(nem arra gondoltam h szia mizu hanem valami komolyabbra hisz nem ismerem nagyon csak hallásból)

2014. ápr. 11. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel már élőben beszéltetek 2-3 szót, próbáld meg ezt a gyakorlatot folytatni.
2014. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mivel a lány elfoglalt és én sem vagyok túl jó élőben először facebookon ismerném meg h tudjam mit lehet elvárni tőle.
2014. ápr. 11. 20:21
 3/5 anonim válasza:
50%
Szerintem egyátalán nem kockás az amit csináltál.Egyépként a legjobb mód ara h beszélni tudj vele az hogy elkezdesz arról beszélni amiről élőben beszéltetek...aztán mondjuk dicsérd meg a profilképèt...aztán már a többi ösztönösen fog jönni... :)
2014. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
konkrétan a köszönésre gondoltam mivel nem köszönhetek rá h szia mizu? mert az olyan mintha már ismerném valamennyire de ez nem igaz. Mivel élőbe inkább többiekkel beszélt és én is hozzáfűztem a mondandóm, amivel mindenki egyet értett, így inkább első ráköszönésre gondoltam. Fogalmam sincs hogy kéne ráírni, mivel nem vagyok az az önként barátkozom típus és inkább rám írtak mint én másra.
2014. ápr. 13. 18:16
 5/5 anonim válasza:
Írj rá, hogy szia, modj valamit azzal kapcsolatban amiről akkor volt szó amikor a haverjaiddal beszélgettetek, várd meg, hogy ő mit ír és azután te látni fogod, hogy lehet-e kérdezősködni. ( soha ne ronts rá egyből sok kérdéssel, szépen lassan fokozatosan)
2014. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!