Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez szerintetek mennyire gáz?...

Ez szerintetek mennyire gáz? (Részletek lent) Meglehetősen hosszú a párkapcsolati témára vonatkozó kérdés.

Figyelt kérdés
Most jelenleg 20.éves vagyok és semmilyen kapcsolatom nem volt a gyengébbik nemmel ez még önmagàban nem "annyira" gàz de mint tudjuk a férfiaknak vannak bizonyos igényeik..Furcsàn hangzik de még egyàtalàb nem talàlkoztam olyan lànnyal akivel normàlis kapcsolatot tudtam volna kialakîtani..Kivülről magabiztosnak tünök de ha kezdeményezni kellene akkor vége a tudomànyomnak egyàtalàn miről beszélgessek vadidegen emberekkel?Most az ilyen sablon dumàk mint példàul a hogy vagy nekem nem tetszenek..Szóval a lényeg annyi lenne hogy semmi tapasztalatom nincs a nők terén és màr annyira rà vagyok görcsölve erre hogy ha meglàtok egy szép lànyt azonnal rà akarok ugrani;de gondolom hogy eme sietséggel sok rendes lànyt elriasztanék...Fordulhatnék lazàbb erkölcsü nőkhöz is;de most ilyenekkel összejönni csakhogy legyen valaki ez se lenne normàlis dolog..Màs is àtélt hasonlót?

#párkapcsolat #basic instict
2017. ápr. 25. 02:15
 1/2 anonim válasza:
Más is átélt hasonlót.
2017. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, hogy komoly kapcsolatot akarok. Nekem volt egy hosszabb kapcsolatom, de nem volt túl komoly és hááát hagyjuk... lényeg, hogy szörnyű volt a vége fele, meg talán az egész is. A kezdeményezéssel nekem is vannak problémáim, bár nem járok el sehova, szóval nem is gond, hogy nem szólítok le bárkit a buszon, hazavezető úton, vagy bevásárláskor. A magabiztosságodat csak azzal fejleszted ha megtalálod a valódi jellemedet, miben vagy jó, de ismerd azért a gyengeségeidet is. Már egy mosoly is elég arra, hogy közeledj az illetőhöz. Ha ottvagy köszöntöd, és onnantól már sínen vagy. Vagy bemutatkozol és/vagy mondasz valami aktuálisat időben és térben.
2017. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!