Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hasamon, a köldök körül...

A hasamon, a köldök körül hosszú barna szőrszálak vannak, a bőröm pedig meglehetősen világos, hogy távolítsam el a szőrt? Esetleg szőkítés? Azt pedig lehet otthon is vagy kozmetikussal inkább?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én gyantázni szoktam vagy simán csipesszel ha nem túl sok van.
2008. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elég sok van, meg igazából nemcsak a köldököm körül, hanem lejjebb is.egyszer legyantáztam(máramennyit sikerült) és ugyanúgy csúnyára nőtt vissza és nem is sikerült rendesen.
2008. jún. 2. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csipesszel szoktam,túl lehet élni és nem nő vissza túl hamar.
2008. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Ha leborotválod az is jó. Igaz, így gyakran kéne ismételni, de szerintem ez a legegyszerűbb.
2008. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

szerintem ne borotválj mert így csak erősödik meg borostás lesz,mint egy férfi arc, amúgy meg ha egyszer legyantázod után még nem lesz nagy változás csak ha folyamatosan csinálod akkor észreveszed, hogy sokkal kevesebb és halványabbak lesznek a szörcsik.

én inkább a gyantázást ajánlom!!!!!!!!!! :-)

2008. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
A csipesz se rossz, egyépként...én a lábamat, szoktam kicsit megtépkedni csipesszel, a szőrtelenítőkrém elött, és e kettő párosítása, elég ritka és gyenge szört eredményez, pedíg nem hassználom régen:)
2008. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!