Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem szeretek emberekkel...

Miért nem szeretek emberekkel beszélgetni?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Mindig is ilyen voltam. Régen nem volt önbizalmam és azért de most már van. Van barátnőm is barátaim is de ők régebbről vannak amikor valahogy könnyebben ismerkedtem. Azonban új barátokat például nem tudok szerezni. Nem szoktam beszélgetni. Rengeteg munkahelyem volt de egyik helyen se szereztem barátokat, mindenhol feszengtem. Mindig kérdik miért vagyok csöndes. Már nem is erőltetem a dolgot. Mikor erőltettem mindig azt éreztem, hogy legyen már vége a beszélgetésnek. Ja és fiú vagyok.
2017. ápr. 25. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert valószínűleg csak magukról pofáztak neked az emberek.

Én már ezért utálok beszélgetni. De mindig megtalálnak, vonaton, buszon, metrón. Benne van a füles a fülemben és pofázni kezd magáról bizalmaskodva. Mintha valami áldás lenne, hogy én hallgathatom a k... élettörténetét.

Ne erőltesd meg magad, kevés emberért érdemes.

2017. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
túl sokat nem veszítesz
2017. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólónak nagyon igaza van.. nekem is ebből van elegem allandoan mas szarsagat kell hallgatni..persze engem senki nem vesz észre
2017. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!