Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek Csecse Attila meleg?

Szerintetek Csecse Attila meleg?

Figyelt kérdés
semmi rossz feltételezés, csak nekem egy két videóba olyan furcsának tűnik...:/

2017. ápr. 27. 21:34
1 2
 11/19 anonim válasza:
85%
Igen meleg. Meg barátja is van valamilyen Gabi
2017. nov. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
89%
Mikor én kérdeztem ugyanezt le is lett tiltva. Ha nincs oda írva, hogy semmi rossz feltételezés, csak rákérdezel egy ilyen már ugytünik tabu témára, akkor már egyből tiltásra kerülsz , mert hogy merészeled megkérdezni a nemi identitását.
2017. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
65%
Tényleg néha furcsán viselkedik de ezzel semmi baj sincs... Ő lányos fiú. Én meg fiús lány ha így tetszik. Követek meleg lányokat vannak biszex barátnőim mégsem vagyok leszbikus vagy biszex. Szerintem csak szimplán kicsit lányosabb mint aminek "kellene", ez relatív, lennie. Viszont legalább aranyos és vicces.
2017. nov. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
6/13, a melegek nem akarnak lányok lenni. Azok a transzvesztiták.
2017. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok hülye. :D


Valaki felvetette, hogy férfitestbe született leszbikus nő lenne, erre reagáltam, hogy nem akar csaj lenni. :D

2017. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%

Egyre nyilvánvalóbbak a jelek, hogy meleg. Eleve későn érő típus. Egy fiú se csinálná azokat, amiket ő, hogy lányos ruhákba búj, "fogadásból" kilöveti a fülét és fülbevalót hord ráadásul azon az oldalon, ami azt jelenti, meleg vagyok, női youtubereket és sminkeseket néz, plüssöket gyűjt, rengeteg lány barátja van, fiú nem igazán. Voltak meleg barátaim, ismerőseim, sok férfi az életemben, egy heteró férfi pedig nem így viselkedik. Láttam Attila videóit is, 100%, hogy meleg. Szóval lányok, akik szerelmesek vagytok belé, inkább egy férfiasabb fiút keressetek! ;)


Viszont teljes mértékben megértem, ha csak utal rá, de nem mondja el a nagyközönségnek, hiszen az életéből sok-sok részletet mutat a videóiban, önmagát nem akarja megtagadni, de nem akar mindent tálcán kínálni, mert gyakorlatilag szétszednék őt, folyton bántanák.


Ő egy aranyos, jó srác, szórakoztat, olyan az identitása, amilyen, emiatt nem szabad bántani őt. Én is konstatáltam, hogy milyen nemhez vondózhat, és nézem tovább a videóit. Ennyi.

2021. márc. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Fixen meleg, minden mozdulata árulkodó jel. Persze vannak olyan fiúk, férfiak akik nem tipikusan azok a macsó emberek. De az Attila konkrétan lányos. Illetve szerintem az sem véletlen, hogy soha még csak egyetlen utalást sem tett, hogy lenne valakije vagy ismerkedik valakivel. Na meg meg kell nézni a barátait, szinte az összes lány. Egyébként én is megértem, hogy nem hirdeti ezt ország-világnak, ez az ő dolga. A 4 fal között tőlem azt csinál amit csak szeretne.
2021. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
30%
16. válaszoló vagyok. Miért pontoztatok le? Most őszintén, nem tetszik a válasz, akkor máris dühből nyomjátok az x-et?
2021. márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
28%
Férfi vagy nő?
2021. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!