Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Attila the Bookaho...

Szerintetek Attila the Bookaholic meleg?

Figyelt kérdés
engem nem zavarna, csak tudni szeretném. 16/L

2014. nov. 2. 11:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
50%
Maga a személyisége nagyon irritáló nekem, egyébként szerintem van rá esély.
2014. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
64%
ahogy beszél, abból egyértelműen kiderül, hogy igen. és hogy honnan tudom? 7 db meleg barátom van, és mindegyikről én tudtam meg először.. magamtól, úgyhogy szerintem simán :) de ez semmi baj nincsen :)
2014. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem az. Lehet, hogy a külseje és a beszédstílusa okot ad rá, nekem mégis az az érzésem, hogy a lányokhoz vonzódik. :)
2014. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
9%
Szeretnél tőle valamit? Mert ha nem, akkor nem kell tudnod.
2014. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
62%
Először én is azt gondoltam, de néha látom, hogy oldalak képeit lájkolgat be ahol 'lengén öltözött lányok' vannak, szóval ki tudja :) mindenesetre én imádom!!!! *-*
2014. nov. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
62%

Én már többször találkoztam a nevével, de nem voltam tisztában vele hogy ő kicsoda. Most megnéztem két videóját és szerelmes lettem :D szerintem meleg, a beszéde, a gesztusai mind erről árulkodnak számomra.

18/F/meleg

2014. nov. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
51%
Ne legyünk már ennyire primitívek... Miért normális az, hogyha meglátunk egy kissé idegesítő, vékony srácot, már melegnek tituláljuk? Vagy legalábbis felmerül bennünk a kérdés. Nem a kérdezőt akarom támadni, mert a kérdés amúgy jó lenne, de ne gondoljátok már azt, hogy tök természetes minden ilyesmi fiúra rámondani, hogy meleg! Ne értsetek félre, én teljes mértékben elfogadom a melegeket, és tiszteletben tartom őket, de Attila kapcsán még csak meg se fogalmazódott bennem ez a felvetés. Pedig én azért észre szoktam venni az ilyesmit. Persze, előfordulhat, hogy meleg, na de azért az túlzás, hogy látszik rajta! Én személy szerint biztos vagyok benne, hogy nem az, és kérlek titeket, hogy ne ítéljetek csak a videóiból és arról, hogy egyáltalán nincs kigyúrva, és vékony a hangja! :D Én amúgy szoktam nézni a videóit, és nem tartom annyira helyesnek, szóval félre ne értsétek, hogy elfogult vagyok vagy ilyesmi...
2014. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
45%
miért nem kérdezed meg tőle?
2014. dec. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
41%
Nem az.
2014. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
55%

Nem meleg! Szerintem nagyon vonzó *-*

17/L

2015. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!