Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmesélek nektek egy történtet...

Elmesélek nektek egy történtet, kíváncsi vagyok a véleményetekre. Fogalmam sem volt melyik kategóriába soroljam most ezt a szorit hiszen annyira binyolult (? )

Figyelt kérdés

F/21 az első szerelem egy lány volt, szerettem nagyon is de ha ha szexre gondoltam akkor nem mozgatott meg a dolog de mégis nagyon oda voltam. Fura hiszen meleg vagyok és ezt már akkor is tudtam amikor őt megismertem. Ugyan akkor annak idején még semmilyen szexuális életem nem volt. Rá pár évre megismerkedtem egy hetero sràccal aki szintén szűz volt.

Sok időt töltöttünk együtt szinte minden nap együtt voltunk. Aztán idő elteltével belém szeretett és én is belè. Fura!

Rólam azért tudni kell hogy ezen idők alatt senki nem tudta hogy meleg vagyok mivel úgy takartam a barátaim előtt is ahogy csak lehetett.

A srác azt mondta nekem hogy nem meleg hát ezért én se mondtam el az igazságot neki.

Azt mondtam hogy én sem vagyok az..

Aztán ez a kis szövődmény másfél évig tartott, nekem ő volt az első neki meg én. Ő ma egy lánnyal jár együtt már több mint két éve és legutóbb amikor beszélgettünk azt mondta nekem hogy soha nem nyúlna fiùkhoz még egyszer.

A harmadik történt hogy abban az időben amikor őt meg ismertem akkor közèpsuliba jártam és ott is volt egy nagyon jó barátom az osztályban aki akkor még szintén szűz volt és hetero. A lényeg hogy nagyon olyan szituációban voltunk együtt ezzel az osztàlytàrsal mint az exemmel annak idején amikor barátok voltunk.

Szóval ugyan úgy éreztem magam mintha elkelkezdődött volna vmi fura köztünk.

Szóval hogy mindig mosolyogtunk egymásra, dìcsèrtük egymàst, mindig egymàs tàrsasàgàban akartunk lenni, nèzegettük.. fogdostuk egymás hajàt .. szóval olyan testi kapcsolat is ki alakult köztünk ami egyébként még nem utalt valamiféle hajlamra viszont két azonos férfi nemű barát nem megy ilyen közel egymáshoz.

Pl. Meg fogtam a mellèt és mondtam hogy neki higy cicis meg ilyen hülyeségek.

Szóval minden ilyen érintés viccbek lett àt alakítva de azért ne felejtsük el hogy ezek az èrintèsek még attól megtörtèntek.

Rólam egyébként annyit hogy engem alap járaton mindenki egy meleg szívű srácnak ismer, szeretem olykor olykor ölelgetni a barátaim fiúkat lányokat egy arànt, puszit adni nekik, dicsérni őket, olyan dolgokat tenni és mondani nekik mondjak ha xy baràtnőmnem a párja is látná vagy hallaná aki tegyük fel engem még nem nagyon ismer akkor tuti féltékeny lenne.

Egy nagyon közvetlen személyiség vagyok, barátokkal meg főképp Ezért sem értette senki félre a túlzott közvetlensègeimet sem.

Mar azért

távolság tartobb vagyok 21 éves fejjel.. de most arról beszélek amikor 16-17 évesek voltunk.

Aztán egy éjszaka skypoltam ezzel a sràccal aki az ölébe vette a párnát és ölelte és kérdeztem hogy mi az?

És erre ő -hiányzik vki.

Aztán én: ki

Aztán ő: egy személy

Aztán elkezdtem neki sorolni a lányokat akikről nekem a suliban mindìg mesélt de egyik se hiányzott neki, míg a végén ki derült hogy rám gondolt.

A lényeg hogy ma is kérdések vannak bennem ..hogy ha anno nem az első hetero barátommal (aki később a párom lett) töltöttem volna több időt hanem ezzel az osztàlytàrsal akkor talán vele lettem volna együtt?

Mert nézzük csak az elejétől én meleg vagyok és amíg szűz voltam addig bele tudtam szeretni egy lányba.

Aztan jött az ex hetero haver aki szintén szűz volt mikor belém szeretett és így én utánam egy tök normális kapcsolata vab egy lánnyal.

Aztán itt volt ez a második srác az osztály társ aki szintén szűz volt, akvel ugyan olyan érzéseim támadtak mint az első sràccal a szerelembe esős fázisban.

Az én tapasztalatom az hogy amíg egy hetero alany meg nem éli az első szexuális élményét az ellenkező nemmel,addig valójában befolyásolható érzelmileg akár egy azonos nem àltal is pl egy kaocsolatot kialakìtani, vagy testi dolgokhoz.

Mit gondoltok erről?



2017. ápr. 29. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy hetero srác szerintem nem befolyásolható egy homo kapcsolatra még szűzen sem. Ez náluk nem olyan, mint a lányoknál a spicces kísérletezgetés/csókolózás.

Az ex hetero barátod minimum biszex. Csak saját magának sem tudja bevallani. Fiatalok voltatok még, lehet megbánta és inkább él egy látenshetero kapcsolatban. Sokan vannak ezzel így.

Attól, hogy külső szemmel normálisnak látszik a mostani kapcsolata még nem jelenti azt, hogy minden oké.

2017. ápr. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Igen, igaza van az első válaszolónak.

Egy szűz, teljesen hetero férfi, már elnézést, de a gondolattól is rosszul van hogy egy azonosneművel bármiféle intimkapcsolatba kerüljön.

Az ex "hetero" barátod pedig valószínűleg csak megbánta, mert ez lett belé nevelve hogy melegnek lenni undorító és úgy gondolja hogy jobb elnyomni ezt az érzést. Ha biszex, mint ahogy az látszik, akkor nincs olyan nehéz dolga. Egyébként meg egy szóval nem mondta ahogy kivettem hogy nem érez a férfiak után bármit is.. csak nem tenné meg újra.

Ez a dolog/hajlam az emberrel születik... ahogy említettem, egy 100%-os heterot ilyenekre a büdös életben nem veszel rá.

2017. ápr. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De épp ez az.. nem leget hogy így látjátok mert már ugy mond nem vagyunk szüzek? Azért kicsit szerintem tényleg fura hogy szűzen a hetero bele szeretett egy srácba.. és a meleg srác szűzen egy lányba (marmint en)

És a második srác egyébként biztos vagyok benne hogyha vele töltök több időt anno és nem a hetero exel.

Akkor most ő lenne a hetero ex..

És most róla beszélgetnènk hogy biszex.

Az hogy a srácok nem veszegetik egymás határait abban igazad van első, viszont mi veszegeettük vmilyen szinten, ez a fura hogy nem csak én.

2017. ápr. 29. 11:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd, teljesen homoszexuális/teljesen hetero nagyon kevés van. Én pl. leszbikusnak tartom magam, volt 5-6 lány szerelmem, ebből három viszonozta valamennyire, és kettővel együtt jártunk, vagy messzebb is elmentünk.

Mégis úgy bele voltam zúgva 17 évesen a férfi töritanáromba, mint annak a rendje. Pedig előtte már volt barátnőm, nem voltam szűz, nem is értettem, mi történik velem.

2017. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Érdekes, mielőtt mostani páromat meg ismertem, meg ismerkedtem egy lánnyal hol ott már az első kapcsolatomon egy fiúval túl voltam és tapasztalataim is voltak már, kalandok fiúkkal stb.

Mégis ez az a lány nekem annyira különleges volt szerintem ha nem költözök el akkor bele szerettem volna.

Érdekes mert amikor megpròbàltam rá hangolódni önkielégítés közbe akkor nem hozott lázba.. de mégis olyan érzéseim támadtak a lány közelébe mint az első lány szerelememnèl vagy az első fiú szerelmemnèl vagy mint most.

Hol ott meleg vagyok ez 100%

2017. ápr. 29. 13:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy homoszexuális létedre ellenkező neművel jól egymásra tudtok hangolódni, az még nem szerelem. Szerintem. A szerelemhez kell a szexuális vonzalom is. Anélkül csak plátói az egész.

Ennek viszont nem sok köze van a szexuális beállítottsághoz.

Van az a tipikus érzés, hogy ha nő/férfi lennél simán lehetnénk egy pár. Viszont ez nem szerelem, csak hasonló. Az első "szerelmeddel" is hasonló a helyzet. Arról nem is beszélve, hogy nyilván fiatalok voltatok még. Utólag szép emlék és ott a mi lett volna, ha érzés, ami miatt sok a kérdés, de hidd el, igazi kapcsolat, szerelem nem lett volna. Maximum nagyon nagyon szoros barátság.

2017. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudok barátság és szerelem között különbséget tenni és tudom milyen a plátói szerelem.

Az első lánnyal is szerelem volt.. és a másodiknál is az lett volna ha nem jövök el.

Ebben biztos vagyok.. igazából az a kérdés nem hagy nyugodni hogy ha vajon nem az ex hetero barátommal töltök több időt hanem az osztálytàrsal akkor talán vele bonyolultam volna bele egy kapcsolatba?

2017. máj. 11. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!