Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen iskola/tantárgyak...

Milyen iskola/tantárgyak kellenek ahhoz hogy tánctanár legyek?

Figyelt kérdés

Kezdek gondolkozni azon hogy minek tanulnék tovább ,és a tánctanárság érdekel a legjobb.És arra lennék kíváncsi hogy milyen képzesség/iskola vagy tantárgyak kellenek ahhoz hogy tánctanár legyek.

A válaszokért előre is köszi☺



2017. máj. 1. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Első körben azt mondanám, hogy Magyar Táncművészeti Főiskola/Egyetem. De attól függ, milyen táncot akarsz tanítani. Ha zumbát vagy hastáncot, ahhoz nem kell. :)


De ha nem a Táncművészeti Szakközépiskoába jártál, hanem sima gimibe, akkor szerintem esélytelen vagy azokkal szemben, akik évek óta ide készülnek.

2017. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,modern táncot,Hip Hop-ot szeretnék tanítani majd idővel.jelenleg 14 éves vagyok (tudom van időm még gondolkodni azon hogy mi szeretnék lenni),és 9 éves korom óta táncolok.még egy kérdés.Ha például kivégzem a középsulit utána lehet menni tánctanfolyamra?Mert azt olvastam hogyha a tánctanfolyamot elvégzem elméletileg felvesznek tánctanárnak.De lehet hülyeséget olvastam☺
2017. máj. 1. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha komolyan akarod csinálni, akkor a Táncművészetire jelentkezz! Akkor most vagy 7-edikes? Még időben vagy, azt hiszem, nyolcadikban kell jelentkezned rá.
2017. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen most vavyok 7.-es.uuu köszi hogy szóltál,nagyon sokat segítettél☺
2017. máj. 2. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!