Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 16/l és 25/f nagyon nagy...

16/l és 25/f nagyon nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés
Ha azonos módon látjuk a világot, hasonló az értékrendünk, stb, de a fiú már dolgozik, a lány meg még csak középsulis?
2017. máj. 2. 23:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Ha érett a lány akkor nem. :)
2017. máj. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

hat na ez az h a csaj meg csak kozepsulis es hat teljesen mas vilag

mit latok hasonloan? mert a sexen kivul nem tudom mi lehet de a csavo lehet meg gyerekfeju es igy osze iletek de nem kel eletre szolo kapcsoaltra szamitani ugy mint ha korabelivel ismerkedne a lany enyi. amerikaban sok hejen ez pedofilia pl de talan europaban is

2017. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem fogok kertelni, ku3rv@ sok.
2017. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Majdnem kétszer annyi idős mint te... Jóhogy sok.
2017. máj. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#2, akinek annyi lehet a hasonló látásmód egy kapcsolatban, h szex, azt csak sajnálni tudom.

De a dolognak erről a részéről nem kérek véleményt, köszönöm.


Köszi a válaszokat!!

2017. máj. 2. 23:27
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

16 évesen valaki még gyakorlatilag gyerek; míg egy 25 éves ember már lényegében felnőtt.

2017. máj. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Amennyiben a fiatalabb fél érettebb, az idősebb fél pedig éretlenebb így végülis annyira nem feltétlenül gáz. Igaz nem az a tipikus felállás, de nem is olyan ritka ha egy pár közt van 10 év. Viszont arra lehet számítani, hogy sajnos az ilyen párok bár az elején jól megvannak, pár év múlva esélyes, hogy a viszony teljesen megváltozik a korkülönbség és életfelfogás különbség miatt. Az unokatestvérem férje is idősebb kb. 10 évvel, Ő már nyugodalmat családot akar, az unokatestvérem meg ciki nem ciki elkezdett diszkó ribiskedni, mert úgy érzi nem élte ki magát. Ez van.
2017. máj. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ez "nem élte ki magát" szerintem tökre elhatározás kérdése amúgy, épp ezért szerintem nem lehet általánosságban kimondani, hogy ez lesz.

Köszi mindenkinek!

2017. máj. 3. 06:48
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha normális felfogású emberekről van szó akkor nem nagy a különbség. 16 évesen azért az ember már nem gyerek, bár még nem is felnőtt... nagyon ritka de normális esetben egy 16 éves már tud ép ésszel gondolkozni és felfogja a történéseket. Jómagam is ilyen voltam és éppen ezért nem találtam meg a társaságomat a suliban. Volt 1-2 barátnőm és másokkal is beszéltem de én sose voltam benne a klikkekben, nem voltam a "suli menői" között. Mindannyiunk életében más dolog a fontos, de ez a korosztály hajlamos a sok hülyeségre, partnerválogatásra és ivászatra. Sajnos. Én ezért sem szerettem volna velem egykorú fiúval ismerkedni. Akit normálisabbnak gondoltam az foglalt volt vagy egyéb okok miatt nem alakult ki közöttünk az égvilágon semmi.

Alapvetően bárkivel elbeszélgettem de 16 évesen azért húztam egy határt, max 24-25 évesekkel beszélgettem kokolyabban. Ezt a 24-25 éves korosztályt tartottam valamire. Így ismertem meg a páromat, bár ő 27 éves volt már amikor én 16. Megkedveltük, megszerettük egymást. Sokszor mondta, hogy hihetetlen, hogy ennyi idős vagyok mert a felfogásom akár egy vele egykorúé és ezt meg kell becsülni mert ritka. Azóta is együtt vagyunk, pedig eltelt jópár év. Ő már rég dolgozott, én pedig csak tizedikes voltam mikor megismerkedtünk. Simán leérettségiztem, szakmát szereztem és most munkahelyem van. Azóta már várjuk a kisbabát csak sajnos még nem jön. Ha rólatok van szó akkor készüljetek fel, hogy főleg idegenektől megkapod majd, hogy kihasználjátok egymást, szórakoztok egymással stb. ekkora korkülönbséggel ennyi idősen nem működhet az egész. Pedig működhet. Nem tudom miért nem fogadják ezt el az emberek. Az életkor úgy 14 éves kortól szerintem messze nem határozza meg az embert. 14 éves korára a legtöbb ember kezd kialakulni és mindenki maga dönti el, hogy melyik irányba. De ez függ a neveltetéstől is... De leginkább a személyiségtől.

2017. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kell a friss hús, igaz?
2017. máj. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!