Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A nagy korkülönbség társadalmi...

A nagy korkülönbség társadalmi elfogadása. Te barátkoznál velünk?

Figyelt kérdés
Barátok,ismerősök keresése közben,többször beleütközünk.Sokan nem tudják elfogadni.Konkrétan: Én(Ffi 48)Ő(Nő)23.Te a barátaid megválasztásánál kizáró oknak tartod?

2014. dec. 31. 11:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel az emberek kora, nem ezen múlik, hogy kialakul-e egy barátság vagy sem. És az sem érdekel, hogy egy pár között mekkora a korkülönbség.
2014. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem a koron múlik az, hogy ki kinek legyen a barátja, hanem azon, hogy maga az ember milyen. (Számomra legalábbis...)
2014. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel általánosan a korkülönbség, nem ezen múlik.

Természetesen vannak olyan tényezők is amiben igenis számítanak, pl. én 31f vagyok nem lenne jó ötlet egy 50 éves nővel gyereket vállai már, bármennyire szeretem, pusztán észérvek alapján.

Ez a korkülönbség miatt nálatok is felmerülhet, minden tiszteletem ellenére, de ha a jövőben gereket vállalnátok, jó eséllyel nem éred meg mig felnőttkorú lesz, aminek a következményeit magadtól is átlátod remélem.

2014. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a belegondolós kommentet,az utolsó felszólalónak.Természetesen belegondoltam már.Amikor kezdett kialakulni ez a kapcsolat én sem de ő se gondolta hogy ennyi ideig együtt leszünk.Immáron 3 párban élünk,és nevetni fogsz,de nagyon kevés olyan dolog van ami a nagy korkülönbség miatt zavarna benne.Természetesen vannak dolgok amivel nem értek egyet,vagy nem tetszik,de ez nem a korból eredő.

Ha mégis együtt maradunk,akkor a gyerek problematikát is elfogadom,és nem érdekel hogy a gyereket meddig látom.Amikor menni kell....megyek.....

A sors címszavait nem lehet megváltoztatni,főleg ha az ember jól érzi magát a bőrében.

2014. dec. 31. 11:55
 5/17 anonim ***** válasza:

20 év felett lényegtelen a korkülönbség:


10 éves kislány és 30 éves fickó --> pedo

20 éves lány és 40 éves fickó --> OK


Nem értem mi a gond.

2014. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A barátság sincs életkorhoz kötve.
2014. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

érettségi után összejöttem a fizikatanárnőmmel..dupla annyi idős volt, mint én..hát mit modjak? viharos fél évig éltünk együtt..megtanított mindenre, ami kellhet..


azóta mindegy ki hány éves...a vagina örök fiatal..

2014. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nálam nem befolyásol semmit a kor. Csak legyen normális az ember.

16 évesen van 12 éves haverom is meg több 35-40 éves is.

2014. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nem feltetlenul a korotok miatt. az is lehet, h a szemelyisegetel nem jpn be egyik masik embernek. van ilyen es ez fuggetlen nwmtol, kortol. nekem pl tulsagosan omlengos a stilusod. es bizarr h 48 evesen egy 3 eves kapcsolatot tartasz ekkora teljesitmenynek...
2014. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem tartanám kizáró oknak.

36 éves vagyok a férjem 35,és jelenleg ,ismerkedünk barátkozunk a férjem haverjával és barátnőjével

A férjem haverja 36 éves a barátnő most lett 24.

Ha ők szívesen barátkoznak velünk,és jól érezzük magunkat engem nem érdekel a kor,ha őket sem....

2014. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!