Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy van egy...

Miért van az, hogy van egy fiú akivel egy városban lakok, sokszor beszélünk fbon de még egyszer se találkoztunk?

Figyelt kérdés
Ezzel a fiúval egyforma a zene ízlésünk, ezért talált meg fbon, de a bátyám osztálytársa volt, és annyi idős, mint a bátyám, vagyis 8 évvel idősebb nálam.. én 16 vagyok. Sokszor rámír de nem merem megkérdezni, hogy miért nem akar velem találkozni. 16/L

2017. jan. 30. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy bejössz neki,de azért járni nem akar veled.Ennek millió oka lehet.Pl.fiatalnak tart magához,van valakije,vagy nem akar a volt osztálytársának a húgával kavarni mert nem tudja,hogy mit szólna a bátyád.
2017. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mai világba elítélik ha olyan idős fiú kezd ennyi idős lánnyal. Te mit akarsz tőle, miért olyan fontos hogy találkozzatok? Én ugyan így voltam, megismertem egy lányt, ugyan ott laktunk, erre nem akart találkozni. -.-.
2017. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta megkérdeztem, és nem tudott mit írni, de utána már elköszönt, mivel már este volt és mondta h majd még beszélünk erről, de aztán azóta nem is írt... szerintem nem is akar velem találkozni mert akkor már írt volna...
2017. febr. 1. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű,hogy fiatalnak tart magához.Majd eljön a te "embered" is ,ne aggódj! :)
2017. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!