Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én vettem észre hogy...

Csak én vettem észre hogy minden héten bemondják a világ legidősebb emberét? :D XD

Figyelt kérdés

A tények című híradóról van szó.

Bemondják: Meghalt a világ legidősebb embere, 119 éves volt.

következő héten: A világ legidősebb embere ma 122 éves (akkor az előző hogy lehetett a legidősebb :D ?)

3. héten: Meghalt a világ legidősebb embere 117 éves volt (WTF ?????)

4. Hét: (most mondták 2 napja) 145 éves a legidősebb ember.


Ezek nem nézik vissza hogy miket mondták eddig ? A szájukból segget csinálnak!


2017. máj. 4. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel az a baj,hogy mindig van egy új, aki jelzi, hogy ő a legidősebb.És nagyon ritkán tudják ezt igazolni, szóval nem hivatalos a nagy részük.

Az a 145 éves lehet tényleg annyi idős, de lehet, hogy "csak" 105, de nem tudja bizonyítani ezért többet mondott .De sokszor a család értesíti emiatt a médiát..

Szerintem is "unalmas" kicsit, hogy mindig lehozzák nagy szenzációban.

De maga a tény, hogyha vannak ilyen idős emberek, nagyon érdekes és tiszteletre méltó, ha valaki ennyi mindent átélt(polgárháborúk, 2 vh, 3 ipari forradalom stb)

2017. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a 145 evest en a radioban hallottam, tuti hogy kamu nem volt az annyi idos csak kitalalta hogy halala utan is hires legyen es senki nem tudja leelenorizni hogy hazudik e, ezt o is tudta.
2017. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!