Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy csak nők a...

Hogy lehet hogy csak nők a világ legidősebb emberei?

Figyelt kérdés

[link]


Miért van ez? Mi nincs meg bennünk, férfiakban az, hogy ilyen sokáig éljünk?


2015. jan. 18. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt olvastam egyszer, hogy van egy olyan dolog, hogy biológiai romlás. Ez azt jelenti, mennyire pusztul le/használódik el a szervezet az évek alatt. Ez a nőknél lassabb, illetve kisebb mértékű, mert a nők egészsége meghatározza az utódok egészségét. A nők szervezete ellenállóbb, szívósabb emiatt, így tovább is élnek átlagosan, mint a férfiak.
2015. jan. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A férfiak sokkal merészebben és sokkal több kockázatot képesek bevállalni a siker érdekében. Ez még a gyüjtögető vadászó korszakból ered és mivel több kockázatot vállalnak be nagyobb az esélye, hogy megsérül vagy meghal. Valahol ezt olvastam. De ha pl megnézed youtbobon fail compilation videókat arányaiban tekintva jóval több férfiakról szóló videót találsz mint nőkröl. Szerintem. 24/F
2015. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 Ejj, te. Ennek a kettőnek nincs sok köze egymáshoz, szerintem felejtsd el.

Az első kommentelő megadta a választ, igazából. De ha igazán érdekel, én felkeresnék egy ezzel (emberekkel) foglalkozó szakembert - szociológust, biológust, pszichológust, orvost...

2015. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!