Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érdemes ismerkedni tartós...

Érdemes ismerkedni tartós kapcsolat céljából (nem a legjobb, hanem csak) alap és közép szint közötti orosszal/lengyellel ukrajnai/lengyelországi lányokkal?

Figyelt kérdés

Azt írták itt páran ők még normálisan állnak a dolgokhoz, túlságosan/teljesíthetetlenül extra nagy elvárásaik nincsenek, illetve azt olvasni több helyen, hogy nincsenek elszállva maguktól. Nyilván a kölcsönös szimpátia itt is fontos.

(Önjelölt humor heroldok kíméljenek, nem nekik íródott ki a kérdés. Minden válaszíró meg fogja kapni a neki ténylegesen járó kezet!)



2017. máj. 22. 10:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Hát ha arra laksz, vagy jársz dolgozni és tudsz beszélni is velük, akkor nyilván érdemes.

Egyébként Magyarországon is csak Pesten vannak elszállva a nők maguktól, ahogy észrevettem.

2017. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia első! Bár igazad lenne! Sajnos itt "vidéken" (bár nem szeretem ezt a szót használni megyeszékhelyen, nagyvárosban élőként) is vanak bőven olyan hölgyemények, akiknek még csak azt sem tudod mi bajuk veled (hisz semmit nem mondanak az esetleges ellenszenvükről), mégis gyakran kapsz egy-két találka után kosarat tőlük. Mondom ezt úgy, hogy minden ismerősöm (nem csak családtag, hanem egyszerű haver is) azt "üvölti" felém:


"Ilyen fejjel, hogy nincs már három barátnőd?"

2017. máj. 22. 10:37
 3/14 A kérdező kommentje:

Illetve (írod) "nyilván érdemes".


De alap és közép szint közötti (tehát messze nem a legjobb) orosszal/lengyellel is érdemes? Szívesen fogadják majd a leszólítási próbálkozásaimat?


(NEM hetente hét partner típusú pláza/diszkó-cicákra gondoltam, ők sosem vonzottak, egyszerűen nem szépek, nem tetszik a dögunalmas életformájuk sem, és NEM diszkókban/kocsmákban szeretnék velük ismerkedni. Ha valaki esetleg félreértené, most az elején tisztázom ezt.)

2017. máj. 22. 10:45
 4/14 A kérdező kommentje:

Hármas, négyes, írtam nektek valamit, látom figyelmesen olvasni képtenek vagytok, ok nélkül beszólogatni, na arra bezzeg van energiátok!

Bocs, de nem veszem magamra alaptalan trollkodásaitokat! :) Nem azért írtam ezt, hogy fényezzem magam - ezt érthettétek alaposan félre - itt egyszerűen nincs más mód arra (amiatt, hogy lássuk a másikat szemtől szemben), hogy mások lássák, tényleg a jobb képűek közül való a másik. Lehet van pár elszállt vasmacsó idióta őskövület miatt sok rossz tapasztalatotok, de hála Istennek vannak még normális férfiak is! ;)

2017. máj. 22. 10:51
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiszem, hogy igaz lenne, amit írtál.

Pont az orosz, ukrán lányok között vannak olyanok, akik direkt keresnek olyan nyugati párt, aki eltartja őket. Erről már számos dokumentum film is készült.

Szóval ott is vannak extra elvárások.

Mint ahogy itthon is vannak normális lányok.

2017. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Mint ahogy itthon is vannak normális lányok."


Akkor ezek nagyon elkerülnek... Vagy írhatnám úgy is, valamiért őket nem vonzom be.....


Esetleg tipp, hogy őket (idehaza) hol lenne érdemes keresni? :) (Mint azt már leírtam a diszkósokat/koncerteseket/kocsmázókat kerülöm, nem nekem való az életformájuk. Tehát ezeken a helyeken kívül hol lenne érdemes próbálkozni velük?)

2017. máj. 22. 11:07
 7/14 A kérdező kommentje:

"Pont az orosz, ukrán lányok között vannak olyanok, akik direkt keresnek olyan nyugati párt, aki eltartja őket."


De csak van köztük olyan (is), akik nem ilyen tipikus trendi cica-baba...


Például, aki egyetemre jár, az már nem hiszem, hogy arra pályázik, hogy mások tartsák el.

Jobb egyetemekre (teszem azt orvosira) járó hölgyeknél valahogy nem tudom elképzelni, hogy az általad írt mentalitás élne.

2017. máj. 22. 11:11
 8/14 A kérdező kommentje:

"De csak van köztük olyan (is), aki nem ilyen tipikus trendi cica-baba..."


Sorry, akik helyett aki-t szerettem volna írni.

2017. máj. 22. 11:14
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

9: Miért itthon nincsenek egyetemista lányok?

Egyébként meg szórakozni járó lányok között is van normális. Aki jár szórakozni, annak sem csak abból áll az élete. Persze van egy réteg, akit csak a hétvégi buli éltet. De nem mindenki ilyen.

Szóval mindenhol vannak normálisak is. Nem kell ezért Oroszországig menni :)

Talán az elvárásaiddal van a gond. Talán a normális lányokat nem veszed észre. Próbálkozz más típusú lányoknál, mint eddig. Az élet más területeire is igaz, ha valami mást szeretnél, akkor változtass.

2017. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom az olyanok mint te, hol próbáltok ismerkedni, én bringázom, kajakozom, gamer és képregényes rendezvényekre járok, és valahogy dugig vagyok okos kedves rendes gyönyörű csaj ismerősökkel, szerencsére a páromat is köztük találtam meg már 6 éve...

Ha kocsmákba, diszkóba, internetre jársz ismerkedni, hogy várhatod el, hogy egy ezektől merőben eltérő életvitelü csajra találj...

2017. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!