Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha én kedves vagyok másokkal...

Ha én kedves vagyok másokkal ők miért nem azok velem?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem sose kapom vissza azt a szeretet amit én adok. De nem tudom miért van ez?
2017. máj. 25. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nem a megfelelő emberekkel vagy kedves.
2017. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember annyit sem érdemel, hogy foglalkozz vele.
2017. máj. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mert az ember haszonállat.

legyél konkrétan hasznos másnak,ne pedig a levegőbe kedveskedj,meg tartsd fel a másikat akkor amikor nem alkalmas.

a hasznosságot az emberek többsége tiszteli és elismeri.

vagyis tettek nem pedig szavak.

2017. máj. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Ne haragudj, én csak kedves akartam lenni." Erre az egyik ismerősöm azt mondta, hogy: nem kell kedvesnek lenni. Vagyis nem kell túlságosan kedvesnek lenni az emberekkel. Én szolgáltatásban dolgozom, ahol hivatalból kedvesnek kell lenni és én úgy szenvedek. Mert ha nem vagyok 100%-osan bájos és kedves és elbűvölő, akkor már nem is vagyok jó ember. Én így érzem. Pedig én is ember vagyok. Nekem is vannak rossz napjaim, de én egyszerűen nem mutathatom ki, mert nekem ehhez nincs jogom. Ha nem vagyok elbűvölő, akkor én rosszul végzem a munkám.
2017. máj. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert vérszemet kapnak, és kiélhetik rajtad a suttyó ösztönüket, megmutathatják végre valakinek, hogy na, ők valakik.

Ellenben ha Te is bunkó stílusban kezdesz el velük beszélgetni, akkor megzavarodnak, és teljesen kezelhetőek lesznek. Nehéz ez annak, aki alapból nem ilyen.

2017. máj. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
NE AZÉRT LÉGY KEDVES, NE AZÉRT ADJ SZERETETET, HOGY VISSZAKAPD, hanem mert neked örömet okoz. És akkor nem leszel ilyen áldozat, jobban elfogadod, hogy az nem neked szól.
2017. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azért nem kedvesek veled, mert nem vagyunk egyformák.Nem várhatjuk el mindenkitől hogy az legyen, mondom ezt úgy , hogy én speciel nagyon kedves vagyok általában mindenkivel.Sok ember sajnos kiégett, fásult,kedvtelen vagy eleve a kedvességet messziről sem ismeri.Tudom hogy bántja ez az embert, de te légy továbbra is kedves, ők meg főjjenek meg a levükben. Ja és még egy dolog, ne dolgozzon emberek között aki alkalmatlan arra hogy kedves legyek.Borzasztó hogy némelyik bankban milyen unott fejjel ülnek ott, fapofával.
2017. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak azért vagy kedves, hogy mások is kedvesek legyenek veled, fölösleges, és önző vagy. Ha kedves vagy valakivel, ne azért legyél vele kedves, mert vársz cserébe valamit.
2017. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!