Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másokkal miért kedves az apám?

Másokkal miért kedves az apám?

Figyelt kérdés
Évek óta nem beszélek vele, de egy dolog érdekel, más emberekkel miért tud kedves lenni? Velünk mindig bunkó volt, tettekkel, szavakkal bántott minket. Anyumat nem verte meg, de mind a mai napig szóban, ha kell az utcán ugatva kiabál vele, pedig már 20 éve külön vannak, apámnak 10 éve új nője, új családja van, akikkel nagyon kedves tud lenni. Velem mások előtt is bunkón beszélt mindig. A nője gyerekeihez soha egy rossz szót se szólt, nekik mindent megengedett. Illetve a barátaival is jó, velük nem kiabál, velük viccelődik.
2017. jan. 10. 14:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
46%
Az és apám is ugyan ilyen ! Lehet,hogy tesók !
2017. jan. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
83%
Én nem foglalkozok az apámmal teljesen leszarom , mert még arra sem méltatom,hogy felhúzzam magam rajta ! Az első válaszoló vagyok . Jobban teszed ha te is teljes mértékben leszarod !
2017. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igazából nem érdekel az élete, vagy hogy mi van vele, ezektől már teljes mértékben elhatárolódtam, csak sose értettem miért ennyire álszent? Egy ember hogyan képes a szeretteit ennyire utálni? Vadidegeneket isteníteni?
2017. jan. 10. 14:15
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

Vagy valami vélt vagy valós sérelem érte a részetekről amit nem tud elfelejteni, feldolgozni vagy alapból ilyen, hogy másokon vezeti le a stresszt.


Ha alapból ilyen az új családjával akkor sem tud már ilyen lenni mivel akkor egyedül maradna valószínűleg és már gondolom nem fiatal.

2017. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Lehet,hogy azért bunkó veled,mert anyádra ütöttél és beskatulyáz.Ez jellemző.Az én apám is ilyen.Ha valami nem tetszik neki,azt mondja,hogy Ti így,úgy,amúgy...Szóval nincs Te,Mi mind egyformán hülyék vagyunk.
2017. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Csodák nincsenek. Valami oka biztosan van. Talán olyan régi, amiről neked nincs tudomásod.
2017. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Arra emlékszem hogy velem és anyámmal sose beszélt szépen, komolyan írom, sose!
2017. jan. 10. 14:23
 8/16 anonim válasza:
72%

Az új nő ismeri a gyenge pontjait.

Azzal kapcsolatban, ahogyan bánik veletek, szerintem az aki gyengébbeken éli ki magát egy igazi bűdös bunkó fajparaszt!

Sok ilyen van, nem vagy egyedül!

2017. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Mint írod te vagy es anyukád ketten apád ellen. Ha mindenki mással kedves csak veletek nem, akkor van valami sérelem, valószínűleg anyukad miatt amin meg nem tette túl magát, nem szerzett elégtételt. Látszik hogy anyukad iránt vagy elfogult, amikor neki ez feltűnt onnantól kezdve rad is haragudott, hogy miért ellene vagy anyaddal es nem vele. Ezért veletek undok másokkal pedig nem. Ha alapvetően egy kedves ember tényleg mindenki mással, lehet nem vele van a gond, hanem valami olyan történt, ami miatt ez akár jogos is lehet..
2017. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát, volt olyan hogy másokkal se szépen beszélt, mondjuk bocsánatot sem kért tőlük.

Mint írtam, az új nőjével, annak a családjával, barátaival kedves csak, volt mikor mamám vitt neki ebédet és csúnyán mondta neki mit képzel magáról, és elzavarta.

2017. jan. 10. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!