Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A lányok miért nem kedvelik a...

A lányok miért nem kedvelik a túlsúlyos fiúkat mint én?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék semmi komolyra nem gondoltam csak azért jó lenne ha egy kicsit vonzanám a lányokat.idén kerültem középiskolába és hát ahogy említettem nem

Igazán jövök be a lányoknak.pedig sokak szerint remek személyiségem van.vicces vagyok,kreatív(seretek rajzolni) nem vetem meg a sportot sem(focizom).Nem vahyok rettenetesen túlsúlyos de átlagon felüli a testsúlyim elég duci vagyok. Ez3rt nem értem hogy csak a kinézet számít?


2017. máj. 26. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem csak az számít, viszont valamennyire nyilván mindenkinek fontos, te is hazudnál, ha azt mondanád, hogy nem számít számodra egy lánynál a külsője. DE ezzel nem azt mondom, hogy csúnya vagy, és ne is gondold ezt, csupán mindenkinek más az ízlése, és te még nem találtad meg azt, akivel kölcsönös vonzalom alakult ki, akivel passzoltok. de ne siettesd a dolgot, főleg, mert írtad, hogy idén kerültél középiskolába, tudom, hogy most nem így érzed, de nagyonnagyon fiatal vagy.. sokaknak 18-19 évesen, vagy később lesz az első barátjuk/barátnőjük, nincs ezzel gond. :) viszont az mindenkinél plusz, ha van önbizalmad, és jó a kisugárzásod, ezért ne hátránynak fogd fel a kinézetedet.

a másik pedig, hogy korodnál fogva még sokat fog változni a külsőd, a testsúlyod meg főleg, már ha annyira zavar. de ismerek olyan lányokat is, akik kifejezetten a kicsit mackósabb típusra srácokra buknak

2017. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3%
Ne vard mar h szeressenek a lanyok ha dagadt vagy lol
2017. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

evolúciós szempontból egészségtelenségről árulkodik az elhízott test.

és hiába a sport meg az edzés,ha a lényeg a kaja nem stimmel.

2017. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Te miért nem kedveled a túlsúlyos lányokat? Gondold át, és már meg is kaptad a kérdésedre a választ.
2017. máj. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A középiskola nem olyan mint a filmekben, hogy szünetben 5-6 lány fog téged kerülgetni, szóval erről tegyél le :D
2017. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A helyesírásodat elnézve nem a túlsúlyod a legnagyobb probléma, hanem hogy szimplán hülye vagy.
2017. máj. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!