Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok milyen a munkahelyi...

Nálatok milyen a munkahelyi légkör? Ha valaki új, és a régiek nem kedvelik, akkor emiatt ki lehet rúgni?

Figyelt kérdés

A munkámmal mindenki elégedett, a vezetőség is.

Kis cégről van szó, mindenki nő, kivéve 2 vezetőt.

Az egyik a tulajdonos, ő kiadja a feladatot, én megcsinálom, a munkámmal elégedett, ezt már mások is mondták.

A másik vezetővel nagyon jó a kapcsolatom, ő is elégedett velem.


Még van a tulaj élettársa, ő is vezető-tulajdonos, én úgy látom, ő is elégedett velem.


És vannak a munkatársak...

ez egyik irodában 3-an vannak, velük nagyon jól kijövök, kedvesek.


A másik irodában szintén 3-an vannak, ezek közül az egyik nagyon aranyos lány, ott van a tulaj rokona is, szerintem ő semleges, korrekt, nem bunkó, de nem is mézesmásos, viszont együttműködő.

A harmadik lány elég bunkó, az elején még 2x elmentünk sörözni, de kb 3 hete már flegma, goromba és ki is jelentette, hogy többet nem jön velem el sehová, mert nem kedvel. Ez eléggé megbántott, mert igazából semmit sem tettem. Viszont a munkamenetet is rosszul érinti ez, mert egyáltalán nem segítőkész, pontatlanul adja át nekem az információkat, emiatt nagyon sokszor duplamunkát kell csinálnom. Amikor kértem, hogy pontosan írja meg az adatokat, amit alapján dolgoznom kell, akkor bunkózott, hogy így is temérdek a dolga, de az el sem jut az agyáig, hogy neki +5perc ellenőrzés lenne, nekem általán +7-8 óra túlóra.


És még van 3 idősebb nő, akik eléggé gonoszak szintén, nem kedvelnek engem, sőt, szerintem utálnak. Amikor idekerültem, akkor be kellett vezetnem néhány innovációt, ami nekik az elején ugyan több időt jelentett, de hosszútávon viszont kevesebbet, de satuk, nem látják át.


Itt mindenki, ahogyan észrevettem, csak a saját dolgát nézi, hogyan tudná áttolni a másikra a munkát, inkább szívjon a másik, nem érdekli, hogy az ő pontatlansága miatt mások pl túlóráznak.


Az általános légkör eléggé rossz. Rosszindulatúság, egymás kibeszélése, undorító rivalizálás és a csapatszellem, csapatmunka totális hiányát érzem.


Szerencsére külön irodám van, de az, hogy ennyire nincs egy ilyen kis cégnél jó csapatmunka, azt minden nap érzékelem, főleg, hogy sokmindennek a levét én iszom meg. Mindenki a másikra mutogat, hogy kinek a felelőssége.


A vezetőség 60%-ban nincs is itt. Szerintem nem is látják, hogy nem fogadnak el annyira. Vagy ha igen, akkor emiatt kirúghatnak?


Próbaidőm eleve nem is volt, de ha lett volna, már lejárt volna.



2017. ápr. 27. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szólj be neki keményen, aztán vagy te vagy ő repülni fog, a vén nyanyákkal meg közöld, hogyha valami bajuk van veled azt a szemedbe mondják és a főnökség eldőnti 3 közül melyiküket fogja kirúgni.
2017. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk borzalmas. A kollégáim és a vezetőm egytől-egyik hulladékok, az egész iroda.


A kollégáim és a vezetőim iszonyatosan gátlástalanok. Azt hiszik, hogy a kis havi fix-ért egy rabszolgát vettek, akinek a testével és a lelkével rendelkezhetnek. Az az elképzelés, hogy az, hogy el tudod végezni a munkád, az egy dolog, de hogy te is kapd meg, ahhoz "többet" is kell teljesítened.

A vezetők és a kegyenceik úgy gondolják, hogy ők erkölcsileg is fölötte állnak a beosztottaknak. Az idősebb nők folyamatosan szadizzák a fiatalabbakat, a vezetőség meg tud róla, csak nem érdekli. Talán még afféle plussz juttatásként is tekintenek erre a lehetőségre. A férfiak iszonyú pofátlanul nyomulnak a nőkre. Egy felsővezető odajött hozzám, hogy legyek a szeretője, mire mondtam, hogy nem köszönöm, van férjem. Erre mondta, hogy el lehet válni, és megfenyegetett, hogy kirúg...

A felesleges embereket nem küldik el, hanem inkább összezsúfolják őket, hogy kaparják ki egymást szemét. Aztán aki marad, az marad.

2018. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!