Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon elterjedt ez a fidget...

Nagyon elterjedt ez a fidget spinner de mi értelme van?

Figyelt kérdés
hogy lehet egy ekkora fszság ennyire népszerű?

2017. máj. 27. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Mi a rák az? Valami játék?
2017. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Állítólag stressz oldó hatása van. Bár én rágnám a kefét, hogy egy pörgő színes izére kiadtam egy halom pénzt. Olyan ez mint a selfi ha ő csinál egy baromságot és lefotózza én is ha neki van pörgettyűje én is veszek.

Már várom mi lesz az újabb őrület.

2017. máj. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

hogy lehet egy ekkora fszság ennyire népszerű?

Havonta kitalalnak valamit ami az emberek egy resze emeletes baromsagnak tart, a masik fele meg habzo szajjal rohan hogy penzt adjon ki erte. Ilyen vilagban elunk, a hulyekbol sok penzt lehet kifejni.

2017. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igaz
2017. máj. 27. 23:47
 5/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
2017. máj. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az
2017. máj. 28. 13:29
 7/12 anonim válasza:
46%

3.válaszoló annyira de annyira bunkó vagy mit képzelsz mert neked hülyeség másnak is az? Vagy ha neked nem tetszik valami akkor senki másnak se tetszen? Szemétség hogy mást le hülyézel akinek mondjuk tetszik ő pénze arra költi amire akarja vagy nem? Ki mondja meg neked mit vegyél a pénzedből?? Mert ez úgy hangzik!


16/l

2017. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

#7, azon kivul hogy porog tud meg valamit? Nem. Tehat gyakorlatilag semmi haszna.

Csak azert tapossak egymast a kamaszok mert ha Juliskanak meg Pistikenek van, akkor Mariskanak is kell mert ha annyira meno! Tucatnyi hobortot lattam mar elmulni, ez se tobb annal.

2017. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

#7

Ő arról nem tehet, hogy neked fáj az igazság.

2017. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
SandyCat ki mondta hogy nekem tetszik te ki a sz@rt érdekel mi a véleményed neked szólt amit irtam vagy nem? Foglalkozz a magad dolgával!
2017. jún. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!