Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szociális fóbiásoknak van...

Szociális fóbiásoknak van Bp-n anonim csoport? Hogy találhatnám meg?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mint az anonim alkoholistáknak, hogy kis csoportban összegyűlve heti egyszer beszélgetnek stb..szerintem sokat segíthetne ez a fóbiásoknak is
2017. máj. 29. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jónéhány éve belebotlottam egybe.. aztán pár éve keresgéltem. Akkor meg nem volt. Pech... remélem találsz... ha mást nem, akkor kezdeményezz te egy csoportot. Pl itt is nagyon sokan vannak szocfóbosok. Érdemes lehet összeegyeztetni, aztán kivenni egy balatoni nyaralót, és akkor lehet élvezni a nyaralást, és a társas fejlődést egyszerre 😃 menő
2017. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne, a környezetemben nincs igazán olyan, akivel tudnék erről beszélni, pedig jól esne egy társaságban erről beszélni.
2017. máj. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 acelsziv ***** válasza:
49%
Ezt nem értem. Az ilyenek nem járnak csoportba. Még anonimba se. Amúgy már leírtam párszor, mit lehet tenni ezzel a dologgal. Volt is aki később megköszönte mert használt neki. Keressétek vissza.
2017. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
" Érdemes lehet összeegyeztetni, aztán kivenni egy balatoni nyaralót, és akkor lehet élvezni a nyaralást, és a társas fejlődést egyszerre 😃 menő" Valszeg mindenki bújkálna, kerülné a közös szitukat, vagy a szorongást enyhítendő sakálrészegre inná magát, aztán másnap szégyen és úja bújkálás. Magamból kiindulva. Party hard.
2017. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2, a szociális fóbiának sok tünete lehet, nem csak annyit jelent, hogy félnek emberek közé menni és kellemetlenül érzik magukat, hanem sokkal több része is :)
2017. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4: igazándiból csak előzetes megbeszélésen múlik a dolog. Ha meg van dumálva, hogy nem hagyjátok egymást békén, meg mindenki készül idióta kérdésekkel mások felé, akkor nem lesz kussolás 😃 úgyis lesz egy ember, aki kiemelkedik a társaságból és irányít-kezdeményez, mindig van ilyen, még a legintrovertáltabb legszorongósabbak között is. Ezért lenne jó egy csoportosulás-szervezkedés: legyen megbeszélve minden, mindenki érezze magát biztonságban. Így lehet megtenni az első lépéseket a fejlődéshez, fokozatosság!
2017. máj. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!