Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik Bp-en olyan csoport,...

Létezik Bp-en olyan csoport, ahol szociális fóbiában szenvedő emberek gyűlnek össze? Mint az Anonim Alkoholistáknál pl, csak itt nem alkoholizmusról, hanem szociális fóbáiáról van szó.

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 17:23
 1/5 anonim válasza:
100%
A kérdésedre sajna nem tudok választ adni, de érdekelne, hogy mik a tüneteid, nemrég tettem fel egy kérdést ezzel kapcsolatban. Írd meg léci.
2010. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

hát tuti van ilyen, és biztos ssegít is valamit, de meggyógyítani nem fog

inkább hallgass a pszichológiai magyarázatra az okot illetően, és ne fojts el magadban annyi mindent, engedj az ösztönös vágyaidnak, mert aztán tessék, itt az eredménye ....

2010. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Elég paradox lenne: szociális fóbiában szenvedők csoportja:)
2010. jún. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
jaja van benne paradoxon, pedig ha mindegyik olyan a csoportban akkor mégis képem ám működni, mert az azonos probléma összeköti őket
2010. jún. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is kkeresgéltem már vele kapcsolatban, mert láttam egy ilyen nevű oldalt. De az csak a neve volt.. nem hiszem, hogy létezik, mert ha létezbe is még hozzájuk is nagy erő kellene nekem
2013. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!