Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Le tudom ezt valaha kuzdeni?

Le tudom ezt valaha kuzdeni?

Figyelt kérdés
Eddigi idok során nagyon sok csalodas èrt, lehet mondani lelki fáradt vagyok. Annyira onbizalomhiányos lettem hogy ma már nem merek uj embereket megismerni, esbeszelgetni velük. Ha pl tetszik egy lány es netán rászánom magam hogy ismerkedjek, akkor amint megátom hogy másik fiu környèkezi visszavonulót fújok,es csendben elszomorkodom a dolgot. Ugyanez van ha uj baratokat akarok szerezni, törtènik valami baki , nem merem folytatni ,fèlek. Gondoltam emiatt már ongyilkosságra is ,de nem akarok a családomnak rosszat.

2017. máj. 30. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
20%

miért nem mész el örömlányhoz dugni?

kiéled magad,megtanulsz ezt azt és ha már nem félsz a dugástól az intimitástól akkor a csajozás is belendülhet.

2017. máj. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Figyelj sokan mennek at ilyen idoszakon, azt mondjak ez normalis es majd elmulik, en is ezt kaptam mikor hasonlo problemakkal kuzdottem. En ugy gondolom hogy igaz, hogy elobb utobb "elmulik" de soha nem magatol. Nagyon erosen kell az is, hogy te akard, hogy jobb legyen a helyzet. Az elso lepes az, hogy elhatarozod, valtoztatmi szeretnel. Ez kozel sem olyan konnyu mint amilyennek hangzik de annal fontosabb. Aztan pedig szepen lassan lepesrol lepesre rendet kell tenned magadban, megprobalni kizarni a negativ tenyezoket amennyire csak lehetseges (tudom hogy vannak olyan dolgok amiket tenyleg nem lehet, ezekkel muszaj megtanulni egyutt elni) es a csalodasokat pedig ugy kell felfognod, mint leckeket, amikbol tanulhattal es amiktol erosebb lettel. Keresned kell olyan dolgokat amik tenyleg es igazan oromet okoznak neked, amikben sikerelmenyed van es amiket szeretsz. Gondold at a jo tulajdonsagaidat, jegyezd meg oket es jussanak eszedbe mikor ugy erzed cserben hagy az onbizalmad. Oke tudom van olyan h annyira padlon vagy h ugy erzed semmilyen jo tulajdonsagod nincs de ez nem igaz, mindenkinek vannak boven es ezt eszre is vesszuk amint abbahagyjuk azt, hogy mindig mindenben masokhoz hasonlitgassuk magunkat.

Szoval eloszor az onbizalmadat kell helyre tenned. Nem lesz egyszeru de en szurkolok:D A tobbi pedig jonni fog majd magatol, csak legyel nyitott es bator.

Az ongyilkossagrol pedig annyit, hogy nem teheted meg. Es nem a csaladod miatt, hanem magad miatt, elso sorban csakis magad miatt. Mert az elet igy is eleg rovid de ez az egyetlen lehetoseg. Miutan meghalsz nem tudsz mar valtoztatni semmin, nem tudsz uj embereket megismerni, uj dolgokat kiprobalni, nem tudsz utazni es tanulni, nem tudsz semmit sem tenni ami oromet okozhatna. De eletedben igen. Eletedben barmit tehetsz. Tudom ez most ilyen kozhelyesnek hangzik de ez az igazsag. Az elet a minden, a halal pedig a semmi hozza kepest. Miert valasztanad a semmit mikor rendelkezel a mindennel? Igazabol most kicsit alszentnek erzem magamat mert nekem is megfordult a fejemben a dolog viszonylag sokszor. Nyilvan ilyenkor gondolkodom es vegul mindig erre jutok. Es nem is tudom. Nekem ez valahogy erot ad. Talan neked is, nem tudhatom, de oszinten remelem es azt is, hogy akad azert valami a kisregenyemben, amit hasznosnak talalsz vagy legalabb is atgondolod.

2017. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :)
2017. jún. 1. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!