Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudtok olyan gyerekkori...

Tudtok olyan gyerekkori dolgokat felidézni, amit sokat csináltunk és meghatározta a gyerekkorunkat?

Figyelt kérdés

Holnap van gyereknap, és ez az utolsó, nekem is, meg egy barátomnak is. Neki születésnapja lesz a héten (18adik), és azt mondta, nem várja,mert nem lesz többet gyerek. Szeretném meglepni holnap, egyben a születésnapja alkalmából is, olyasmiket csinálhatnánk, amiket kicsikorunkban csináltunk, de azóta kinőttük őket. Mondhattok bármilyen játékot, ételt, vagy akármilyen kis mozzanatot. Segítsetek nosztalgiázni, légyszi.


Amúgy ilyen kategóriában kell gondolkozni:1999-2007, Mézga család,cukros bundáskenyér, Nils Hilgerson,


Gondoltam, hogy kifestősözhetnénk, vagy valami ilyesmi, de csinálhatunk olyasmit is, ami tipikusan rossz a gyerekkorban. Mondjuk elküldhetném kilenckor lefeküdni:))

Ötletek? Bármi jöhet. Sürget az idő.


Ő f/17 én l/17



2017. máj. 31. 14:22
 1/8 anonim válasza:
83%
Szia! Ez nagyon aranyos tőled :) Szerintem jó ötlet elmenni a városba vattacukrot enni , ugrálóvárazni ha az nincs elmenni egy játszótérre és megnézni pár Mézga család részt :3
2017. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tejbegríz - én nagyon nem szerettem..... ;-)

Esti mese - könyvből olvasni

Az a színes, gömb rágógumi - óriásiakra fújtuk mindig.

2017. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bey-blade (vagy már nem tudom,hogy írják 😁) , nintendo, vattacukor, bújócska, bújócska ,bunkerezés, bujkálás a tanárok elől, fogócska, stb
2017. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

gumizás :)

Hupikék Törpikék

2017. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vidd el játszótérre, hintázzatok, meg libikókázzatok :) Bár lehet, furán fognak rátok nézni.
2017. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Beírod googlebe:

90s kids


Kész.

2017. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elnéztem, bocsánat. 00s kids
2017. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A rágógumis ötlet nagyon jó, ilyesmkire gondoltam. Személyes dolgokra, nem általánosakra, amik a világ ''összes'' kétezres gyerekére érvényes. A google-t már néztem, azért írok ide, mert nem találtam semmit.

Még?

2017. máj. 31. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!