Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, nektek mennyire...

Lányok, nektek mennyire számít, hogy a fiúnak legyen jogosítványa?

Figyelt kérdés

Elsősorban most azokra gondolok, akik kapcsolat szempontjából nézik a dolgot, nem pedig úgy, hogy a pasi majd furikázza boltokba, meg ki lehet használni.


Szóval én 24 éves vagyok jogsi nélkül, illetve ebből kifolyólag autóm sincs. Nem is tervezem, mert jelenleg mozdonyvezetőnek készülök, illetve ott vagyok gyakorlaton, tehát ingyen utazok vonaton már. Ezek mellett sosem fogott meg maga az autózás, illetve vágyam sem volt a jogosítvány.


Ez mennyire jelent hátrányt, vagy mennyire lényeges szempont, ha arra gondoltok, hogy alakítanátok-e ki komoly kapcsolatot az adott fiúval?


Igazából csak abból fogalmazódott ez meg, hogy ismerősi körben mindenki " falja a csajokat " de mikor beszélgetünk gyakran van olyan téma, hogy ezt vagy azt a csajt kell vinnie ide vagy oda, még ha nem is komoly a kapcsolat, bár szerintem ez inkább a legelső mondatban jellemzett kategóriát képviseli.


De szóval röviden ennyi a lényeg, lányok, Nektek mennyire fontos, hogy a barátotoknak legyen jogsija / saját autója?



2017. jún. 1. 01:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Megfordítom a kérdést: te tényleg szóbaállnál egy olyan csajjal, aki kizárólag az alapján válogat, hogy van-e jogsija a pasinak?

Soha nem utasítanék el valakit azért, mert nincs jogsija.

Azt meg nem is értem, hogyha a csaj 1 alkalomra rakja szét a lábát akkor nem tök mindegy neki, hogy van-e jogsid?

2017. jún. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Elején ez nem feltétlen derül ki, bár az is egyértelmű, hogy szóba ugyan szóba állnék vele, de biztos nem akarnék komoly kapcsolatot vele, ha ez lenne az elsődleges a fontossági sorrendben.


Illetve a második rész tekintetében, arra gondoltam, hogy ebben a " szétteszik a lábukat " kategórában, ahogy fogalmazol, esélyesnek látom, hogy hatalmas érv azt, hogy a pasinak van jogsija, így furikázza őket, ha épp nem akrja, akkor " úgy " meggyőzik őket. Bár a kérdés szempontjából ha úgy veszem ez lényegtelen is, mert egyáltalán nem az a kategória akire én gondolok, hogy komoly kapcsolatban gondolkodik.


Válaszod természetesen köszönöm. :)

2017. jún. 1. 02:22
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom, hogy te milyen körökben mozogsz, de ritkaság számba megy ma már ha valakinek nincs kocsija, értem ezalatt a női nemet.
2017. jún. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Milyen értelemben véve? Igazából kisközség, régi iskolai haverok, illetve falusi korombeliek akikkel leginkább szoktam beszélgetni. Néha legközelebbi városban beszélgetés, ismerősökkel, volt iskolatársakkal, ahova én is jártam suliba/gimibe.
2017. jún. 1. 02:45
 5/15 Metionin ***** válasza:
92%
Engem nem érdekel hogy van-e jogsija bárkinek. Sosem volt szempont semmilyen kapcsolatom kialakításánál.
2017. jún. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

A páromnak van jogsija, de kb. 4 éve nem vezet egyáltalán.


Svájcban élünk, ide meg kb. felesleges, mert a közösségi közlekedés pontos, kényelmes, és az orszűg domborzatából adódóan sokszor jóval gyorsabb, mint az autó (kivéve Valais, mert ott aztán óránként járnak a vonatok, vagy van, ahol csak Postauto :) ).

2017. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem fontos. Teljesen lakóhelyfüggő, laktam kisvárosban és nagyobban is, helyijárat olcsóbb. Egy autót fenntartani drága, szóval nekem van jogsim, de autóra meg nincs pénzem, sokat érek a jogsimmal.
2017. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Nőként van jogsim és nem kell furikázni engem, de nekem akkor is egybefonódik az ideális férfivel, hogy van jogosítványa és jól vezet. Ha ez nincs meg, az nem kizáró ok persze, de kimondva, kimondatlanul a szememben veszít az ázsiójából, de ez csak az én véleményem.
2017. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Off:


Flirt motorvonatvezető gyakornok vagy, vagy mozdonyvezető gyakornok? :D


Tudnál mesélni az orvosi vizsgálatról, azon belül is a pszichológia illetve szemészet részről?


Köszi!

2017. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Utóbbi, csak Flirt számomra " kevés " lenne. :)


Elég komolyan veszik a dolgot mindkét tekintetben. Szemészetnél a megszokott dolgok mind vannak, tehát olvasás, a " pöttyös képek " illetve doki meg is vizsgálja, bár azt már pontosan nem tudom mit néznek olyankor. Ami még érdekes: Én kaptam ilyen sisak féleséget, fel kellett tenni, és a két oldalán volt ilyen kis tekerő. Színes kis áttetsző lapok mozognak a szem előtt, és az volt a lényeg, hogy mindig adott színt kellett " kikeverni ". Szóval összegezve a legjobban arra mennek rá, hogy az ember mindenképp jól érzékeli-e az adott színeket.


Pszichológia meg megint egy olyan dolog volt, aminek egyik felét értettem, hogy mi célt szolgál, a másikat kevésbé. Alapvetően egy sima beszélgetés volt a legjobb része, megkérdezték miért érdekel ez a hivatás, illetve tudom-e mivel jár. Kicsit beszélgettünk az " árny oldalakról " mint, hogy ünnepeken is kellhet menni, illetve, hogy váratlan helyzetekben, miként cselekednék. Szerintem ez a második fele ment ki arra, hogy megpróbáljon elbizonytalanítani, ha tesztként akarom felfogni.


Volt tesztlap, azon nagyrészt szituációs kérdések voltak. Például, hogy mit tennék, ha jeleznék, hogy valaki rosszul van a vonaton. Vagy voltak egyszerűbbek is, hogy ha rajtam kívülálló okból nem tudnék időben szolgálatra jelentkezni mit tennék stb..


Ami részét kevésbé értettem, hogy miként kapcsolódik ide, az volt mikor vonalakon kellett zsinórt végigfektetni, és mérték az időt, bár talán ez arra mehetett ki, hogy mennyire biztos a kezem, na meg a billegős " sámlin " egyensúlyozás.


A végére még itt volt egy a PÁV-hoz hasonló, nyomkodd a pedálokat / gombokat megadott rendszer szerint.

2017. jún. 1. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!