Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, nektek mennyire...

Lányok, nektek mennyire számít, hogy a fiúnak legyen jogosítványa?

Figyelt kérdés

Elsősorban most azokra gondolok, akik kapcsolat szempontjából nézik a dolgot, nem pedig úgy, hogy a pasi majd furikázza boltokba, meg ki lehet használni.


Szóval én 24 éves vagyok jogsi nélkül, illetve ebből kifolyólag autóm sincs. Nem is tervezem, mert jelenleg mozdonyvezetőnek készülök, illetve ott vagyok gyakorlaton, tehát ingyen utazok vonaton már. Ezek mellett sosem fogott meg maga az autózás, illetve vágyam sem volt a jogosítvány.


Ez mennyire jelent hátrányt, vagy mennyire lényeges szempont, ha arra gondoltok, hogy alakítanátok-e ki komoly kapcsolatot az adott fiúval?


Igazából csak abból fogalmazódott ez meg, hogy ismerősi körben mindenki " falja a csajokat " de mikor beszélgetünk gyakran van olyan téma, hogy ezt vagy azt a csajt kell vinnie ide vagy oda, még ha nem is komoly a kapcsolat, bár szerintem ez inkább a legelső mondatban jellemzett kategóriát képviseli.


De szóval röviden ennyi a lényeg, lányok, Nektek mennyire fontos, hogy a barátotoknak legyen jogsija / saját autója?



2017. jún. 1. 01:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen a válaszod! :D


Sok sikert kívánok a tanfolyamhoz és a vizsgákhoz!


Egyszer még lehet kollégák leszünk. :)

2017. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2017. jún. 1. 17:09
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem fontos, páromnak sincs se kocsija, se jogsija. Nekünk mondjuk könnyű, mert belvárosban élünk, itt egész jó a tömegközlekedés, és kb. évi max. 2x van szükség kocsira, akkor meg megyünk taxival.
2017. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Semennyire, egyáltalán nem érdekelnek az autók, ahogy a többi közlekedési eszköz sem. Az viszont fontos, hogy legyen hajlandó és képes órákig sétálni velem.
2017. jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jó olvasni ezt, hogy normális esetben nem létfontosság / döntő tényező. :)
2017. jún. 2. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!