Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek milyen volt az első...

Nektek milyen volt az első nap 9. -ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Márcsak pár hónap és 9.-es leszek.Nagyon izgulok és várom hpgy milyen lesz az új iskola,osztálytársak.

Letudnátok irni,hogs nektek milyen volt az első nap és hogy hogy ment a beilleszkedés,barátkozás?

Válaszokat előre is köszönöm!:)


2017. jún. 1. 11:29
 1/6 anonim válasza:

Szia!

En sokat vartam tole, de nem volt semmi extra. Nekem sajnos ki kellett hagynom a golyatabort, de facebookrol ugyebar mar ismertem az osztaly 90%-at. Sikerult vegul beilleszkednem, de a barati tarsasagom azota mar teljesen lecserelodott. Persze senkivel sem vagyok rosszban, csak ugy hozta a sors.

2017. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én izgultam, mert nem vagyok könnyen barátkozós, félénk vagyok. Nagyon féltem, hogy nem lesz senki sem, akihez majd hozzászólhatok.

De szerencsére nagyon jól alakult. Már a suli előtt odajött hozzám egy lány és megkérdezte, hogy én is új vagyok-e, aztán már együtt mentünk be és együtt kerestük meg a termünket. Aztán az osztályban is odajöttek hozzám páran, utána együtt mentünk haza azokkal, akikkel egy környéken lakunk. Szóval jó volt, főleg ahhoz képest, hogy mennyire féltem.

2017. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oh nagyon köszönöm a válaszokat:))
2017. jún. 1. 11:45
 4/6 anonim válasza:

Hát én eléggé féltem mert senki ismerős arc nem volt ugye de elötte pár nappal könyvosztáson találkoztam egy sráccal akiről kiderült hogy osztálytársam lett. Első pár napba az emberek nem olyan nyitottak mindenki kicsit parázik,fontos hogy senkit ne ítélj el rögtön. Szerintem ha facebookja meg lesz valamelyik osztálytársadnak kezdhetsz vele barátkozni és amikor bementek suliba 1.-jén nem lesztek egyedül :D

Remélem tudtam segíteni :D

2017. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen köszi a segítséget:)

Majd megprobálok valahogy fb-n kutatni a jövőbeli oszt.társak után.

(bár azt még nem tudom hogy hogy:D)

2017. jún. 1. 17:15
 6/6 anonim válasza:

Ha nincsenek kiirva a nevek, akkor ird ki nagyobb facebook csoportokba (pl Tumblr csoport), hogy kik jonnek meg a te sulidba, vagy pl itt, gyakorin. Par osztalytarsat siman osszeszedsz.

(Elso valaszolo vagyok)

2017. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!