Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Két férfi közül az egyikre...

Két férfi közül az egyikre tapadnak a nők, a másikra nem. Utóbbi elérheti ugyanazokat a sikereket mint az első, ha jó szövege van?

Figyelt kérdés
2017. márc. 18. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
nem, de ha sok pénze van, akkor igen.
2017. márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy nők a magabiztos kisugárzással rendelkező férfiakat kedvelik. Ha kellően magabiztos vagy, mindegy a külső, a nők ,,tapadni" fognak.

Egy férfinek lehet jó a szövege, de nem biztos, hogy azt minden nő értékeli. ,,szia cica, van gazdid?" Egyesek nők szerint ez vicces, mások unalmasnak gondolnak egy ilyen régi szöveg miatt, míg a harmadik csoport még szexinek is találja ezt és belemegy a játékba.

Szóval változó. A szöveg ami egyik nőnél beválik, az nem biztos, hogy a másiknál is.

2017. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak tegnap este buliztunk haverral és kb ugyanúgy viselkedtünk, egyikünk sem nyomult csajokra. Hozzá mégis 4-5 ment oda, méghozzá elég szépek. Rám meg a kutya se nézett.


Hozzáteszem: nem voltam igénytelen, jól öltöztem, szóval adtam magamra.


Nem értem. Akkor lehet a fejemmel volt a gond.

2017. márc. 18. 14:45
 4/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Az a baj, hiába vagy magabiztos és hiába jó a szöveged, azzal is a többségnél maximum a barát zónáig jutsz ha nem "megfelelő" a külsőd. Persze még így is sokkal több esélyed van, mintha teljesen visszahúzódó és önbizalomhiányos vagy.
2017. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Lehet, a haver lazább volt, nyitottabb volt a testbeszéde.
2017. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!