Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Neked hogy telik az év első...

Neked hogy telik az év első napja? Jót vagy rosszat "adott" eddig az év?

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:

éjjel kettőkor hazajöttünk, lefeküdtem, 5kor felkeltem, mert nem bírtam aludni, aztán nyolckor felkelt végre haverom is, bekapcsoltuk a tvt, valami idióta mesét néztünk, dumáltunk, újra bealudtunk 10 körül, 12 fele felkeltünk, fetrengtünk, kajáltunk, most fürdés, lencseevés, aztán még kitaláljuk:D

szóval kihevertük a tegnapot

2017. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A szokásos magánnyal.

Még mindig nem találtam itt megfelelő társaságot a környékről.

De nem adom fel.

27f

Debrecen

2017. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nyugodtan és békésen zajlik az első 2017-es nap. Kutyák megsétáltatva, szobákban meleg, tegnapi tűzijátékos fényképek egész jól sikerültek :) Üröm az örömben, hogy holnap korán kell kelni, kezdődik a munka.. :)
2017. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem eddig jól indult. Kapásból remek fotótémára ébredtem, bár méteres hó nem esett, mégis kinéztem az ablakon, és minden fehér, megőszültek a fák, szürkület előtt készítettem is pár jó képet. :-)

Meg persze más jó dolgok is elindulnak a héten, pozitív irányban változnak a dolgaim munka kapcsán is. Eleve ez az év már most jobban indult, mint a legutóbbiak, legalábbis számomra. Ha így is fog folytatódni, akkor remek évem lesz, de erre majd térjünk vissza következő év szilveszterén. :-)

2017. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jól, kitakarítottam.. rendet raktam, átrendeztem a szobát kicsit, terveket összeírtam, holnaptól a megvalósításuk következik.
2017. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8-17-ig aludtam, eddig filmet néztem, most meg itt vagyok. Eddig jó.
2017. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sikerült legyőznöm a lustaságot és tanultam.

Ma jó érzéssel hajtom álomra a fejem, mert egy lépéssel közelebb kerültem a célomhoz.😎

2017. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Rosszabb volt mint egy hétköznapom.
2017. jan. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!