Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert r. bancoznak le az...

Miert r. bancoznak le az utcan ha szoknyaba vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok r.banc mikor hetvegen megyek buliba szeretek csinosan feloltozni miniszoknya meg egy csinos felso vagy egy szep ruha es egybol ahogy kiteszem a labam az utcara ler.bancoznak de miert? Amikor szerintem csak siman csinosan oltoztem fel nem a fel mellem van kint es seggem. A szoknya terd felett er egy kicsivel max, a polobol se latszik ki a fel mellem. Egy no mar lassan szoknyat se vehet fel vagy ruhat mert mar egybol egy r.banc.

2017. jún. 5. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
lehet irigyek mert nem olyan szépek mint te, vagy nincs ilyen szép barátnőjük. Vagy mostanában így szokás udvarolni. Vagy csak hülyék. passz
2017. jún. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 longlife ***** válasza:
80%
Gyuszi bácsi mondta." aki mindent meghall az hamar meghall" (Sose halunk meg) Jó tanács: Lépj túl ezen, engedd el a füled mellett, ne foglalkozz vele.Azt halld meg inkább aki dicsér.
2017. jún. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Mert ilyenkor az Édesanyjukra gondolnak.

Pro tipp: ha ilyet hallasz, akkor húzd ki magad, és emelt fővel vonulj. Ettől még ugyanúgy le fognak ribizni, de ők magukat minősítik ezzel, te meg legalább biztosan nem trampli módjára mész, miközben átfut az agyadon, hogy valószínűleg ezzel vezetik le a kielégítetlenség okozta feszkót.

Egyébként tapasztalatból mondom, amit mondok. Elég szép alakom van, és irodai öltözetben (ing, térdig érő szoknya, topán vagy magassarkú, blézer) nem tudok úgy eljutni a munkahelyemig, hogy ne kapjak megjegyzéseket... És tizenöt percre lakom :D

2017. jún. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Míí? Hangosan véleményeznek?

Erről lemaradtam...

Amit leírtál annál csak kirívóbban tud öltözni egy nő.

2017. jún. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert amíg neked szólogatnak be, adfig se kell tükörbe nézniük.
2017. jún. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Sokan úgy kompenzálják a sikertelenségüket, hogy megpróbálják a környezetükben lévőket megszégyeníteni/leszólni. Ha valaki egy ilyen miatt ler..bancoz, akkor képzeld azt, hogy a szavai igazából ezt jelentik: "Hé, tudtad, hogy nem megy a csajozás?" vagy "félek, hogy a barátaim titokban lúzernek tartanak, ezért mások zaklatásával próbálom megmutatni nekik, hogy van tekintélyem"


Amúgy meg sz...rni rájuk.

2017. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3%
Minden hétvégén miniszoknyában bulizni mész. Mégis mi lennél ? Bottal nem piszkálnék meg egy olyan csajt, akinek a szórakozás = diszkóban / kocsmában ivás. Főleg ha még rendszeres is.
2017. jún. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3%
Az öltözéked pedig nem csinos, hanem kirívó. Viseld a következményeit.
2017. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nő vagyok! És igen felveszek nőies ruhákat mint a szoknya vagy a ruha..
2017. jún. 6. 21:08
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem múltkor egy csávó azt kérdezte h sz*om e a f**at hat ott kb fel se fogtam h mit kepzel magáról ez :De tudom ebbe néhány férfinak mi a jo pont emiatt nem kellenek a nőknek mert egy kicsi tiszteletet sem mutatnak nekünk.szanlamasnak találom ezt h fiatal lány létemre félnem kene utcára menni merészebb ruhába h hátha valami jött ment megpróbál beszologatni.szeretek így öltözködni és nem is fogok máshogy azok meg menjenek haza és elégítsek ki magukat de hogy engem hidegen hagynak az tuti:D
2017. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!