Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy Magyarorszá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Magyarországon ha felveszek egy lakk csizmát ler * bancoznak de külföldön meg nem?

Figyelt kérdés

Hozzátenném, hogy eléggé odafigyelek az öltözködésre és próbálok minél ízlésesebben öltözködni.


Tegnap felvettem egy lakk csizmát, semmi tűsarok v ilyesmi, normál magassarkú, ehhez egy elég visszafogott elegáns hosszú ruhát vettem és harisnyát. Persze megkaptam a magamét érte, férfiaktól nőktől egyaránt. Mivel instagramra is postoltam figyeltem a reakciókat és hát az itthoni reakciók általában a "dominás"t jelentették a külföldi ismerőseim szerint viszont stílusos és elegáns volt.


Bár már megfigyeltem h itthon bármilyen kicsit is extravagánsabb dologtól elhűlnek az emberek pl. latex leggings még ha totál visszafogott ruhákkal veszem is fel.


2016. okt. 9. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A nyugathoz képest nem túl színes az öltözködésünk, ezt bárki megmondja ha valaha járt már a nyugati államok valamelyikében. Egyszer Herceg Zoltán divattervező is elmondta ezt egy riportban egyébként.
2016. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Mert Középnek még van esze, Nyugat már halálra van ítélve.
2016. okt. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

A lakcsizma+elegáns ruha kombináció nagyon elterjedt a szállodai prostiknál. Nyugati szemmel már egy szállodai prosti nem irritáló (van ott egy csomó más sokkal deviánsabb népség), így a szakmájuk kellékeihez sem társulnak negatív érzelmek.


A magyar embereket még jobban irritálják a prostik, szerelésük, és a véleményüket is nyíltabban megmondják.

2016. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tudnak magyarul.
2016. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a megszokott öltözet.
2020. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj ezzel a szerkóval, én nagyon bírom az ilyeneket csajokon. :)
2020. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!