Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csöndes emberek tőletek is...

Csöndes emberek tőletek is megszokták kérdezni társaságban hogy miért vagytok ilyen csöndesek/szótlanok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 7. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Tőlem még nem nagyon kérdezték meg emlékeim szerint. Talán egyszer-kétszer valaki odajött hozzám és efelől érdeklődött, de amúgy sosem foglalkoznak velem.
2017. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Mindig ilyen csöndes vagy?Ezt szokták.
2017. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg. Bár én csak alig ismert társaságban vagyok csöndes, nehezen oldódok fel új emberek között.
2017. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

meg.


Általában azt válaszolom, hogy "számodra nincs mondandóm" és otthagyom az adott embert/társaságot örökre.

2017. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

A 3-ashoz hasonlóan, én is leginkább csak az elején vagyok csöndes, amikor egy új társaságba csöppenek.

Tinikoromban sokat bántottak, nagyon szemét és gonosz emberekkel volt már dolgom, épp ezért sose tudhatom, hogy mikor mire számítsak az idegenektől. Van bennem egy ilyenfajta védekező ösztön, vagy, hogy mondjam.

De ha kivívják a bizalmamat és megfelelően feloldódok, akkor hamar a társaság szívévé tudok válni :)

2017. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Négyes, csak azért, mert meg merészelte kérdezni, hogy miért vagy szótlan? Hát igazán rendes tőled, hogy időnként méltóztatsz leereszkedni az egyszerű halandók közé, hogy istenszerű, bár csendes jelenléteddel beragyogd számukra az estét. Biztosan nagyon el voltak keseredve, amikor elmaradtak a további látogatásaid.

Előítéletes dolog a csendesebb embereket beképzeltséggel vádolni, de itt a sztereotípia alapja, köszönjük.

2017. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Ó, hogyne kérdezték volna. :D Elég sokszor megkaptam már. Rossz társaságban, értelmetlen emberek között nem szeretek beszélni, inkább külső szemlélő vagyok, de néha már azt sem bírom, ezért inkább foglalkozom a saját dolgommal és ügyet sem vetek rájuk. Ilyenkor antiszociálisnak titulálnak, noha erről szó sincs. Az emberek egyszerűen képtelenek elviselni, ha valaki nem áll be közéjük, és inkább elfordul a felszínes, rosszindulatú locsogástól.

Egyébként nagyon szeretek beszélni, írni is, de kedvemtől, hangulatomtól függ, javarészt a társaságtól mennyi szó jön ki belőlem.

2017. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem nagyon, elég ijesztő figura vagyok ahhoz, hogy senki ne akarjon kérdezősködni :DD
2017. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Azért ha valaki észrevesz én szólok hozzá előbb...
2017. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
megesett már, de gyakoribb, hogy " észre sem vesznek " bár ezért nem hibáztatom őket.
2017. jún. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!