Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi történt a mai lányokkal?...

Mi történt a mai lányokkal? Már a CS1.6-t is úgy tolják, mint anno csak a fiúk.

Figyelt kérdés
Kb. 11 éves korom óta CS-zek, immár 16 éve. Pár éve még nem tapasztaltam szervereken ezt a jelenséget. Most egy éve megint elkezdtem intenzíven, és sokszor azt látom, hogy akár a szerver fele is csajokból áll. És nem kamu csajokból, mert többségük megszólal mikrofonban, és tényleg csaj. A legdurvább az, amikor tőlem vagy 10 évvel fiatalabbak is feljönnek, és engem is simán kiégetnek a tudásukkal. A legmegdöbbentőbb viszont az, hogy ezek a lányok többsége még csak nem is hátrányos helyzetű (nem csúnya vagy elhízott, többségük nyitott minimum a faces ismerkedésre), hanem egész dögös, vagy tökre aranyos, akiknek sokkal jobb időtöltése is lehetne az életben. Mi történt a mai világgal? A pasik többsége ennyire bezárkózott, hogy már a lányok kényszerültek át egy agresszív, lövöldözős közösségbe? Nekem ezzel semmi bajom, sőt ennek örülök, jobb így a közösség, csak tényleg érdekelne, hogy pár éve miért nem tapasztaltam ezt, és most egy rövidebb ideje mi változott? Értem itt a tizenpár évestől a saját generációmat is.

2017. jún. 11. 15:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
Hát, Lol-ozni még mindig nem tudnak, az biztos.
2017. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmam sincs, miről beszélsz. Azt se tudom, mi az, amiről írtál, a cs akármi.
2017. jún. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Counter-Strike 1.6 nevezetű FPS játék.

2017. jún. 11. 15:25
 4/20 anonim ***** válasza:
Kösz! Megjegyzem!
2017. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
;)
2017. jún. 11. 15:28
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Én azt nem értem miért fura ha lányok játszanak neked, húgommal meg diablozni szoktunk, és? Miért vagy ennyire szexista egy lány nem élvezhet egy olyan játékot amit arra terveztek hogy élvezetes legyen?
2017. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

"hanem egész dögös, vagy tökre aranyos, akiknek sokkal jobb időtöltése is lehetne az életben."


Szóval eddig úgy képzeleted, hogy a jó csajoknak miniszoknyában kéne inkább pörögni a pláza közepén (persze akkor meg ribbancok) és max a csúnya, kövérek játszanak otthon a szobában.

És most rájöttél, hogy ez nem biztos hogy így van, már ez is nagy lépés.

2017. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Lány vagyok és elég gépfüggő.Lol,Hearthstone,Heroes of the Storm,Alicia Online + Xbox játékok (Sniper,Hitman,Far Cry,Assassins Creed-össze rész-,Forza,Gta,FIFA...még sorolhatnám xD

Nem vagyok kövér,nincs szemüvegem,nem vagyok hátrányos helyzetű,nem vagyok pattanásos és viszonylag normális vagyok (viszonylag :P)

A gépezésen kívül szeretek olvasni,rajzolni,kutyázni

sorozatot nézni.

Semmi egyéb időtöltésem nincs.Gép,rajz,könyvek(mangák),sorozatok(animék),kutya+tanulás...


Egyetlen egy hozzám hasonló lányt ismerek.A többiek a tipikus manikűrös JAAJJJ LETÖRT A KÖRMÖM lány...


Elég bezárkózott vagyok,mert nehezen megy a barátkozás (szoc.fóbia),és neten könnyebben barátkozom.Szóval ott van a barátaim többsége.Közben nyelvet is tanulok,mert nagy részük nem magyar.Összesen 5 barátom van(olyan igazi hús-vér osztálytársak :D)

2017. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

En a baratommal szoktam lolozni. Nem ertem, ez miert baj? Es ja, amugy sokkal jobban jatszok, mint o. Hisztizik is miatta allandoan 😂

Nekem is ugyanugy szorakozas, mint egy fiunak. Ettol fuggetlenul meg van eletem. Keszulok az egyetemre, szobeli erettsegire jelenleg. Vannak baratnoim, fiubarataim. Megvan a sajat "bandam". Szoktunk jarni szorakozni, strandolni, kirandulgatni. Ezek teljesen megfernek egymas mellett. Rengeteg konyvet is olvasok, tudomanyos dolgoktol kezdve a romantikus ponyvaregenyeket at a pszichologiai szakkonyvekig mindent.

2017. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Miért ne szerethetne egy nő is játszani? 32 vagyok, nő, még a tévére csatlakoztatható játékokkal kezdtem gyerekkoromban, öcsémmel közösen vagy akár egyedül is nyomtam a joystick gombjait. Aztán jött a többi. Kifejezetten örültem annak az időszaknak, amikor még nem fordították le magyarra a játékokat, mert rengeteget tanultam így belőlük angolul (plusz a Cartoon Network csatornán, amíg még kizárólag angolul mentek rajta a rajzfilmek, többet, mint a tankönyvekből).

A játékok befolyásolták a szakmaválasztásomat is, mert informatikán tanultam tovább érettségi után, és most is képzem magam, amikor épp van időm munka mellett (csak most már kevesebb a szabadidőm).

Talán csak annyi változott, hogy jobban kinyílt a világ és a gamerek is kijöttek a szobájukból, vannak ilyen jellegű rendezvények, közösségek, ahol hasonló érdeklődésű emberekkel találkozhatnak.

2017. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!