Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki atelte/ateli a lent...

Firedoom kérdése:

Aki atelte/ateli a lent leirtakat legyen olyan kedves es ossza meg velem az okat! (? )

Figyelt kérdés

Szep napot!

Egy baratomat kisertem el a veszpremi palyaudvarra ahol megakadt a szemem lanyon. Elso ranezesre teljesen aranyosnak latszott, de ahogy tovabb figyeltem feltunt, hogy nem kulonosebben beszelget azokkal akikkel jott. Aztan amikor egy masik tarsasaghoz verodott ott is ugy viselkedett mint egy "felesleges harmadik". Kb mint egy szellem aki csak jarkal mellettuk.

A baratom azt mondta, hogy azert van veluk, hogy ne szivassak es inkabb alakit ki felszines es kepmutato baratsagokat mintsem ellenlabasokat szerezzen. Most szeretnem hallani a ti velemenyeteket is a temaval kapcsolatban. Mit erez es mire gondol az aki ezt ateli?



2017. jún. 12. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Mérhetetlen magányt, vagy ha negatívabban nézzük, akkor közönyt érezhet.

Ismerd meg, és kiderül :)

2017. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most lattam eloszor es valoszinuleg nem is venne jo neven, ha ele allnek: "ugy viselkedsz mint egy szellem"
2017. jún. 12. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem például volt egy osztálytársam, aki ha hárman mentünk valahova, inkább lemaradt, merthogy ő 'zavar'. Ezt rengeteg helyzetben eljátszotta, és a végén már ő is csak ide-oda járkált, és nem volt egy barátja sem. Talán valami ilyesmi lehet itt is, de az is előfordulhat, hogy a, nem is akar igazán ezekkel az emberekkel lógni, b, nem tud hozzászólni a témáikhoz, c, volt köztük valaki akit nem bírt. De még rengeteg a lehetőség, az biztos viszont, hogy nagyon magányos lehet.
2017. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos kérdező, ha csak ennyi telne tőled, amit leírtál, annak valóban nem örülne.
2017. jún. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!