Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha a 15-20 körüliek ismeretség...

Ha a 15-20 körüliek ismeretségi körének fő része a családból és a suliból van, hogy van vagy 500 facebook ismerősük, és lakókörnyékről nem lehet utcán vagy valahogy ismerkedni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyi idősen az emberek járnak már bulikba, fesztiválokra, egyéb közösségi eseményekre, ott nagyon könnyen lehet ismerkedni. A külön elfoglaltságokról (sport, zene, stb) nem is beszélve. Amúgy ebből még nem feltétlenül jön össze 500 ember, de facebookon nagyon sokan bejelölnek mindenkit aki valamelyik ismerősüknek az ismerőse de ők még életükben nem találkoztak az illetővel, vagy csak úgy random bejelölnek mindenkit aki szembe jön és ezek közül nagyon sokan vissza is jelölnek. Szóval akinek nagyon sok ismerőse van az valószínűleg nem ismeri ténylegesen az összeset.
2017. jún. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
elmész egy táborba vagy külföldi csereprogramra és instant van 50 új ismerősöd... nem is beszélve a bulikról, sportról, zenéről, stb. amit suli mellett csinálsz.
2017. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem értem, mondjuk ha valaki sok helyre eljár sokakkal barátkozik és gyűjti a facebook ismerősöket és családból van 25 bejelölt ismerős, suliból 100, hobbiról pl. bulikból-sportról-szakkörről összesen 100 ismerős még az is messze van az 500-tól, hát még ha valaki zárkózottabb.
2017. jún. 13. 23:11
 4/7 anonim ***** válasza:

500 az semmi, annyi meg egy antiszocnak is osszejon. 9 eves koromtol 14-ig jartam taborokba, taboronkent 30-40 uj ismeros. Az iskolabol az en evfolyamomra altalanosban jartunk 100an plusz a tobbi evfolyamrol is ismertem par embert, legyen kb 50. Gimiben vagyunk 80an osszesen, miota itt vagyok elballagtak kb 100an. Kis suli, mindenki ismer mindenkit. A csalad nagy, sacc/kb fbn kozuluk ismerosom ugy 30 ember, de lehet tobb. Jarok bulizni, kulfoldon is szereztem mar baratokat, sokat utazunk, kirandulunk, szoval az orszagban szanaszet isis vannak ismeroseim. Es azokrol meg nem is beszeltem, akik igazabol mondjuk anyam ismerosei, de ezaltal nekem is, es igy tovabb.

500 siman osszejon.

Ja meg meg a nyari munkak.

Foleg egy 18-20 eves, egyetemre elkerul masik varosba, teljesen uj kornyezet, uj emberek, bulik, koli, stb.

Csak gondolj bele.

2017. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor én nagyon antiszoc lehetek, mert két különböző háromnapos táborból talán 80 emberrel beszélgetve összesen kb 20 szimpatikus arcot ismertem meg akiket bejelöltem, ebből kevesebb, mint 10 volt, akikkel lehetett érdekesen chatelni, vagy bármi programra elmenni a többit unfriendeltem maradt 10. Akkor bárkit akivel bármit beszéltetek bejelölsz? Meg belépsz egy sportklubba első héten végigjelölsz mindenkit?
2017. jún. 13. 23:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi haszna az olyan jelöléseknek hogy nem ismered az embert és vszleg nem találkoztok újra?
2017. jún. 13. 23:45
 7/7 anonim ***** válasza:

kb 20 szimpatikus arcot ismertem meg akiket bejelöltem, ebből kevesebb, mint 10 volt, akikkel lehetett érdekesen chatelni, vagy bármi programra elmenni a többit unfriendeltem maradt 10.


Mert más máshogy csinálja. Nekem is csak 200 egy-két ismerősöm van, mert nem jelölök be minden jöttmentet. Van olyan barátnőm aki egy buliban beszél 15 emberrel másnap abból 10 az ismerőse lesz. Igaz ő a taperolós néger csávónak is képes megadni az elérhetőségét (még akkor is ha később nem beszélnek). Én az ilyet elküldöm a manóba.

2017. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!