Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek hogy engem is...

Mit tegyek hogy engem is emberszámba vegyenek, vagy felfigyeljenek rám? Csak egy kicsit szeretnék népszerűbb lenni?

Figyelt kérdés

mindig is csöndesebb voltam, és inkább kevés közeli barátom volt. a helyzet a gimiben sem változott. de az elmúlt évben viszont én elég sokat változtam, feldobtam a stílusom és a ruháim, csomó helyre eljártam, meg amúgy is úgy alapvetően mindenkihez kedves vagyok, és egy kicsit laza/vicces, akikkel jóban vagyok (más embereknél félénk vagyok sajna, de próbálok nyitni), de úgy tűnik minden erőbefektetés hiába arra hogy észrevegyenek, mert ígysemúgysem számítok senkinek!

ez furcsán fog hangzani, de én ezt a legjobban a facebook-on látom. senki sem jelöl be, alig van ismerősöm, és amikor posztolok, mindenki lesz*rja, senki sem lájkolja be, mintha valami szellem volnék, pedig én mást se csinálok mint minden egyes osztálytársamnak és ismerősömnek lájkolom a képeit amikor feltöltenek, de ők még ennyire sem képesek. sosem függtem a facebooktól, de kezdem úgy tartani, hogy valamilyen szinten ma már a szociális helyzetedet mutatja meg másoknak, a lájkoktól, ismerősöktől függően.

mindenkinek legalább háromszáz ismerőse van és a képeikre is legalább 50+, de inkább 100+ lájkot kapnak, nekem pedig szószerint alig van ezekből. pedig állítólag már "szép" lány vagyok, jó stílussal. de mégis örök lúzernek tűnök, és mostmár kezd elegem lenni.

ti mit tennétek hogy népszerűbbek legyetek? mert már nem tudom mi vinne eredményre, de ez már megalázó. bocsánat a negatív és pitiáner kérdésemért, csak mostmár tényleg kezd rosszul esni ez az egész:c nem szeretnék sokat, csakhogy valamennyire engem is észrevegyenek..


2017. jún. 19. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért tűnsz lúzernak, mert annak érzed magad. Ezért kezel a külvilág is így, ezt sugarzod magadból. Nincs önbizalmad, nem vagy magabiztos és ez beskatulyaz, megbélyegez. De ki lehet ebből törni, csak melózni kell rajta. Rajtam egy új hajszín segített, meg a mantrázás. Folyamatosan motivaló cikkeket, idézeteket olvastam. Pozitív emberekkel vettem magam körül. Elkezdtem tudatosan törődni magammal. Szép lassan megváltoztak a dolgok. Először bennem, majd amikor az embereknek ez feltűnt, a környezetemben is. Megkedveltek a munkahelyemen a kollégák, előléptettek. A barátom is sokkal többre becsül mint korábban, a suliban a tanárok simán átengedtek a vizsgákon:) Nehéz és hosszú út ez sok melóval, de hidd el, nem lehetetlen. Sok sikert és kitartást neked hozzá!
2017. jún. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el ezt a gondolkodasmodot. Minel inkabb gorcsolsz rajta annal boldogtalanabb leszel es az nem vonzo. Foglalkozz ertelmes dolgokkal a nyavajas lajkok helyett es ha elersz valami ertelmes celt noni fog az onbizalmad.


Vagy huppogj, mert nem kaptal eleg kedvelest a 130. Selfiedre vagy lanyos radiobarat popzenei megosztasodra ami folott egy bolcs motivalo idezet van.

2017. jún. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat:)

(utolsónak üzenem, hogy összesen néhány képem van csak facebookon a borítóképemmel együtt, úgy hogy már olyan 7 éve fentvagyok rajta, és sosem osztok meg dolgokat, nem popot hallgatok, és főleg nem írok ki idézeteket)

2017. jún. 21. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a kb 5 ev alatt 3 profilkepem volt (4 ha a poen parishiltont is belevesszuk). Nyertem.


Akkor az a baj, hogy olyat posztolsz ami az atlagembert hidegen hagyja. Nekem se szokott tobb szaz(tiz) megosztas, kedveles jonni a posztjaimra es ha megis, akkor sem olvassak el sztem. Miert tennek? En sem szoktam masok posztjaival foglalkozni. Soot az ismik zome unfollowolva van, igy nem maradok le az albumbejelentesekrol vagy koncertekrol az unalmas megosztasaik miatt.


Ellenben eloben mindenki kedvenc cukipofaja vagyok. Sokat nevetek, jokedvu vagyok es a humorom is szeretik. Pozitiv kisugarzas a nepszeruseg kulcsa. Szeressenek a kozeledben lenni az emberek.

2017. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!