Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » GYIK-en a 12 évest már nem is...

GYIK-en a 12 évest már nem is veszik emberszámba?

Figyelt kérdés
Szerintem nem. Lenézik, csúfolják.
2014. febr. 26. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a kérdésétől és válaszától függ ... vagy a trolltól
2014. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. Láttam itt már nagyon értelmesen írogató 12 éveseket is, akik okosan használják az oldalt, láttam már ugyanilyen korú kis trollnövendékeket is.
2014. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én igyekszem értelmes és hasznos válaszokat adni meg kérdezni de mégis volt aki le verebezett vagy le droidozott.
2014. febr. 26. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük, mindenhol vannak hülyék :)


Na de kulabácsi, ez a 12 éves gyermek is helyesebben ír mint maga, akkor ne nevezze már szarosnak :P :D

2014. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne mondd meg, hány éves vagy. Nem is számít, és legalább b*szogatni se fognak érte.
2014. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Drága gyerekem az Úrban! :) Hát honnan tudhatná bárki is egy anoním internetes oldalon, hogy ki hány éves? Azért, mert kiírja, hogy 12? Ugyan már? Nem szabad bedőlni ennek.


Azt nem veszik emberszámba, aki nem viselkedik emberként. Agresszív, kötekszik, nem érdekli a kérdése, vagy nem hajlandó a másikéra érdemben válaszolni; illetve azt sem nagyon, aki rettenetes helyesírással vagy fogalmazással jelenik meg.

2014. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!