Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Voltatok már nudibuliban?...

Voltatok már nudibuliban? Most megyek és tényleg nem tudom mire készüljek?

Figyelt kérdés

Kicsit naivanak tűnhet a kérdés. Egyetemi tágabb haveri kör nudibulit szervez fiúk lányok aki jön. Voltaképp egy házibuli egy családi házban voltam már ilyenen milliószor de itt sajátos dress code van: csak pucéran lehet belépni.

Még nem voltam ilyenen mire számítsak? Azért kicsit naivnak tűnhetek mert hát ott lesz egy csomó fiatal lesz kaja pia fiúk lányok nem feltétlen józanok és mindenki pucér. Mibe fajul majd ez orgiába?

Haverom volt azt mondta semmi orgia nem volt ment az ereszd el a hajam ezerrel de ennyi.

Csak én ezt meg nem hiszem el…

Mire készüljek?


2017. jún. 20. 08:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
"Egyetemi TÁGABB haveri kör" :D
2017. jún. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Az. Lesz olyan akivel napi kapcsolatban vagyok és lesz olyan akivel kb még egy szót se beszéltem soha de látásból ismerem.

De nem értem mitg kell ezen rugózni nem ez a lényeg.

2017. jún. 20. 08:53
 3/18 A kérdező kommentje:
Déegyházi nudistrandon voltam már sokszor de az más. Olyan olyan ezeréves taták mamák is vannak hogy ha netán a gondoltaim elcsaponganának egy helyes csaj láttán ránézek egy vénségre és az életkedvem is elszáll. Hidegzuhany.
2017. jún. 20. 08:55
 4/18 anonim ***** válasza:
45%

Tényleg naiv kérdés...

Ezek a bulik a kuffantásról szólnak... és tényleg az ilyen naivaknak szokták minden likát kitömni.....

Amúgy én is.megyek, még össze is futhatumk :D

2017. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"Ezek a bulik a kuffantásról szólnak."


Mit nem mondasz...miért melyik buli NEM ARRÓl szól?

Az hogy van kaja pia zene az csak a felvezetés a sallang a lényeg úgyis az ki kiben köt ki... rosszul látnám?

2017. jún. 20. 10:34
 6/18 acelsziv ***** válasza:
63%
Segged mindig a fal felé legyen
2017. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Kései Sirató ***** válasza:
72%
Óvszer legyen nálad!
2017. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

óvszer... egyéb óvodás tanács?

kinél nincs mindig óvszer

(persze tudom van akinél nincs de normális emberekről beszélek)

2017. jún. 20. 16:32
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Pucéran hova is rakod az óvszert? :D
2017. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ilyen nálunk is volt, de mi sose hívtuk " nudibulinak " vagy ilyesminek. :D


Bár így visszagondolva... amekkora szerencsénk volt, hogy senki sem kapott el semmit... lottózhattunk is volna...

Igaz, csajoknál nem egyszer volt másnapi " sürgős ellátás ", de általában ebből nem volt semmi ügy csinálva, aki jött, az számolt ilyesmivel, hogy nem tudni mi lesz a vége. :D Pláne az-az évfolyamtársunk akit egy szál gatyában kötöztünk egy villanyoszlophoz. :D De legalább a poént vette és a rendőröknek azt mondta, nem emlékszik semmire az éjszakából... de ez lehet igaz is volt. :D

2017. jún. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!