Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tűntessem el a stresszt?

Hogy tűntessem el a stresszt?

Figyelt kérdés

Jövőre új suliba megyek, (most ballagtam) és eddig úgy gondoltam, hogy nem lesz semmi baj, valahogy beilleszkedek stb..

Nemrég pedig bevettek az osztály chat csoportjába , és azóta görcsben van a gyomrom. A profilok alapján van, aki nagyon nem szimpatikus, de nem szeretnék ítélkezni előre, csak attól félek, hogy megútálnak, mert nem vagyok olyan mint ők. Általánosban sokat inzultáltak, és nagyon tepernem kellett a barátaimért... Ott megtanultam "megvédeni" magam, visszaszólni, viszont nem tudom, hogy ez egy idegen környezetben mennyire menne. Útálom előre már ezt az egészet, és rohadtul félek, hogy nem fogok tudni beilleszkedni. Eddig valahogy rendben voltam , mert napközben elterelték a gondolataimat, de most úgy érzem megőrülök, nem tudok mit csinálni.. valaki segítsen..!



2017. jún. 23. 21:28
 1/3 A kérdező kommentje:
*tüntessem, (helyesírási hibákért elnézést, elég feldúlt vagyok most)
2017. jún. 23. 21:31
 2/3 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Én azt mondanám, ne gondolkozd túl ezt a dolgot. Én folyton túl gondolok mindent, emiatt nagyon könnyen bestresszelek apró dolgokon is. A beilleszkedésen ne izgulj! Légy kedves és nyitott, és minden rendben lesz! Az unszimpi emberekkel kapcsolatban is érhet kellemes meglepetés. Egy kérdésem lenne: miért utálnának meg azért, mert nem vagy olyan mint ők? Milyenek ők, milyen vagy te?
2017. jún. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
NIncs hosszú hajam ,nem szoktam szelfizni, sem pasizni( fiúkkal inkább csak barátkozom) nagyjából ennyi, de inkább úgy mondanám, hogy a kisugárzásunk más.
2017. jún. 24. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!